قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسئول بسیج دانش آموزی خراسان رضوی:

دهه هشتادی ها عامل سرافکندگی دشمنان انقلاب هستند

مشهد - مسئول بسیج دانش آموزی خراسان رضوی گفت:در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان می دهیم که با قوت بیشتری به مسیر انقلاب ادامه می دهیم و این حضور و بصیرت دهه هشتادی ها سبب سرافکندگی دشمنان انقلاب است.

دهه هشتادی ها عامل سرافکندگی دشمنان انقلاب هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام مهدی جعفری، مسئول بسیج دانش آموزی خراسان رضوی، ظهر امروز در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در مشهد برگزار شد، ضمن اشاره به آمار شهدای دانش آموز، اظهار کرد: ۳۶ هزار دانش آموز شهید شدند تا امروز در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب، در امنیت باشیم و یاد آنان را گرامی داریم که امیدواریم این وظیفه خود را به درستی محقق کنیم و گام دوم انقلاب را به خوبی برداریم.

وی افزود: با خواندن دعای فرج در مدرسه آن هم به صورت هر روزه، به امام زمان(عج) اعلام می کنیم که برای تحقق جامعه مهدوی، سرباز ایشان هستیم و از آنجا که کارمان در حد یک دانش آموز نیست، برای همراهی دیگران با گفتمان خود، تشکل سازی و زمینه سازی می کنیم؛ پس وظیفه سنگینی بر گردن ما است.

مسئول بسیج دانش آموزی خراسان رضوی تصریح کرد: استکبار با همه دشمنی های خود در این چهل سال نتوانست در مسیر حرکت انقلاب اسلامی مانعی ایجاد کند و در این هدف خود شکست خورد و ما باید جریان این استکبار را شناخته و به بقیه دانش آموزان معرفی کنیم.

وی نسل دهه هشتادی را عامل سرافکندگی دشمنان انقلاب دانسته و بیان کرد: برخلاف گمان برخی مبنی بر اینکه نگاه نسل جدید نسبت به انقلاب دچار تغییر شده است، در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان خواهیم داد که با قوت بیشتری به مسیر انقلاب ادامه می دهیم و این حضور و بصیرت دانش آموزان دهه هشتادی، موجب سرافکندگی دشمنان انقلاب خواهد شد و آن ها خواهند فهمید که ما پشت سر ولایت به وظیفه خود عمل می کنیم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha