قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرانهٔ فضای ورزشی در الوند بسیار پایین است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز گفت: اگرچه سالن های ورزشی متعددی در شهرستان وجود دارد اما سالنی که متعلق به ادارهٔ ورزش باشد انگشت شمار است و بنابراین سرانهٔ فضای ورزشی در الوند بسیار پایین است.

سرانهٔ فضای ورزشی در الوند بسیار پایین است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قزوین، بهزاد درویشی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که ظهر امروز در ادارۀ ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز در الوند در حوزهٔ ورزش اقدامات خوبی صورت گرفته اما آنچه که نیاز امروز جامعه است تخصصی عمل کردن روابط عمومی ها در حوزهٔ ورزش است.

وی افزود: در سطح شهرستان البرز باید اقدام به توسعهٔ ورزش قهرمانی و همگانی کنیم چرا که هرگاه این دو مقوله توسعه یابد اقتدار شهرستان در منطقه و کشور نیز بیشتر خواهد شد.

درویشی خاطر نشان کرد: در حوزهٔ ورزش شهرستان باید برنامه ریزی ها به صورت ریشه ای انجام شود چرا که ورزش در سطح شهرستان نیازمند تغییر و تحول و جهش است.

الوند ضعیف ترین سرانهٔ فضای ورزشی را  دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز با اشاره به اینکه الوند ضعیف ترین سرانهٔ فضای ورزشی را در استان و حتی کشور دارد ادامه داد: اگرچه سالن های ورزشی متعددی در شهر وجود دارد اما سالنی که متعلق به ادارهٔ ورزش باشد بسیار کم است و بنابراین سرانهٔ فضای ورزشی در الوند بسیار پایین است.

وی یاد آور شد: در حال حاضر بالغ بر ۷۰ هیئت ورزشی در شهرستان فعال هستند که از این تعداد ۲۰ هیئت متعلق به محمدیه و ۳۶ هیئت متعلق به الوند است.

درویشی اضافه کرد: حوزهٔ جوانان باید مطالبه گر باشد تا بتواند با فعالیت ها و ارائهٔ راهکار به مسائل و مشکلات در این حوزه بپردازد و البته تأثیرگذار نیز باشد.

وی تأکید کرد: در حوزهٔ ورزش بانوان اقدامات مؤثری صورت نگرفته بود که البته با تلاش ها و برنامه ریزی هایی که صورت گرفت در حال حاضر ۲ تا ۳ هیئت ورزشی توسط خانم ها مدیریت می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز در پایان گفت: در حوزه جوانان راهی غیر از تقویت سمن ها نداریم از این رو از ورود مردم در زمینهٔ ثبت سمن استقبال خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha