قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در چهارمحال و بختیاری؛

تمهیدات لازم برای پوشش رسانه ای راهپیمایی ۱۳آبان اندیشیده شده است

شهرکرد- مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: تمهیدات لازم برای پوشش رسانه ای راهپیمایی ۱۳آبان در این استان اندیشیده شده است.

تمهیدات لازم برای پوشش رسانه ای راهپیمایی ۱۳آبان اندیشیده شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یوسف افشارنیا ظهر پنج شنبه در نشست بزرگداشت ۱۳آبان اظهار داشت: امید است امسال نیز همانند سال های گذشته شاهد حضور تمامی اقشار در راهپیمایی روز سیزده آبان باشیم تا حضور دانش آموزی فراتر رود.

وی افزود: در کمیته رسانه هماهنگی لازم صورت گرفته و با شبکه های سراسری برای پخش راهپیمایی از ابتدا تا انتها نیز هماهنگی شده است.

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری بیان کرد: نحوه انعکاس این راهپیمایی می تواند به نوعی حرکات فضای رسانه ای دشمن را تحت تاثیر قرار دهد لذا بر حضور تمام اقشار با جلوه های ویژه تاکید می شود.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم برای انجام تصویر برداری هوایی مجوز دریافت شود تا حضور اقشار به خوبی منعکس شود.

راهپیمایی ۱۳ آبان یک رویداد و ابزار تربیتی است

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری نیز بیان کرد: میثاق بر اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است که از شش ساحت یک ساحت اجتماعی است و به تقویت دانش آموزان برای حضور در راهپیمایی همراه با شناخت و بصیرت می پردازد.

خدایار قاسم پور  بیان کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان یک رویداد و ابزار تربیتی است و امید حضوی همراه با بصیرت و تقویت بعد سیاسی اجتماعی دانش آموزان باشد.

وی بیان کرد: دانش آموز در این روز در محوریت قرار دارد لذا امید است که برنامه با محوریت این قشر باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در مرکز استان تمامی مدارس و حتی در روستاها نیز دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت خواهند کرد و زنگ استکبار ستیزی نیز به صورت نمادین نواخته خواهد شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha