قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور در سقز آغاز شد

استان ها کردستان سنندج رئیس اداره ورزش و جوانان سقز گفت: مرحله رفت مسابقات تنیس روی میز قهرمانی لیگ برتر نوجوانان و جوانان کشور به میزبانی این شهرستان با حضور ۱۱ تیم آغاز شد.

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور در سقز آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرزاد خاکی روز پنججشنبه در حاشیه برگزاری این مسابقات اظهار داشت: در این مسابقات ۱۱ تیم برتر شهرداری ورامین، پاکنژاد اسپرت تهران، پالایش نفت آبادان، نفت و گاز گچساران، امیدهای سیرجان، هیات قم، هیات قزوین، هیات سقز، هیات کردستان، هیات امیدیه، هیات گراش، استعدادهای برتر اصفهان، آکادمی ریزبند و ثامن تهران با هم رقابت می کنند.

وی افزود: در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور، کامیاب غنچه ای، پارسا امجدی، آریا حیدری، پویان نعلی، ایمان حسین زاده و ژیلوان حیدری با مربیگری محمد حیدری و طاهر شاکری برای تیم هیات سقز بازی خواهند کرد.

خاکی با بیان اینکه این مسابقات به صورت انفرادی و دو نفره پیگیری می شود، اضافه کرد: مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان و جوانان روز ۹ آبان در سالن شهید کاظمی سقز آغاز و تا عصر جمعه ۱۰ آبان نیز ادامه دارد.

وی به برگزاری این مسابقات که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود اشاره کرد و گفت: مرحله رفت مسابقات تنیس روی میز نوجوانان و جوانان آقایان کشور در سقز و دور برگشت آن در تهران پیگیری خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز بر لزوم برگزاری چنین مسابقاتی در سقز تاکید کرد و افزود: برای اولین بار رقابت های سطح لیگ برتر تنیس روی میز کشور را میزبانی می کنیم لذا این مسابقات رشد، پیشرفت و تجربه بیشتر ورزشکاران سقزی را به دنبال خواهد داشت.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha