قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اطلاعاتی جدید از گوشی «ردمی نوت T8» فاش شد / از پشتیبانی ارتباطات NFC تا شارژ 18 واتی

انتشار برخی اطلاعات غیررسمی و جدید از گوشی ردمی نوت 8T بسیاری از مخاطبان این گوشی را هیجان زده کرده است. به نظر می رسد که شیائومی در تولید این گوشی جدید به ویژگی های برتر ردمی نوت 8 وفادار بوده است.

اطلاعاتی جدید از گوشی «ردمی نوت T8» فاش شد / از پشتیبانی ارتباطات NFC تا شارژ 18 واتی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، انتشار برخی اطلاعات غیررسمی و جدید از گوشی ردمی نوت 8T بسیاری از مخاطبان این گوشی را هیجان زده کرده است. به نظر می رسد که شیائومی در تولید این گوشی جدید به ویژگی های برتر ردمی نوت 8 وفادار بوده است.

طبق شایعه ای که از چند روز پیش وجود دارد ، شیائومی در تدارک تولید گوشی موسوم به ردمی نوت8T  است.

افشای یک تصویر مرتبط با این گوشی نشان می دهد که ما با ویژگی هایی بسیار شبیه به نسخه اصلی  ردمی نوت 8 رو به رو هستیم. اما پشتیبانی NFC نیز به آن اضافه خواهد شد. فهرست جدید NCC که اخیراً منتشر شده است ، این موضوع را تأیید می کند. افزون بر این ها این گوشی جدید از شارژ 18 واتی نیز برخوردار است.

این اطلاعات در شرایطی منتشر می شود که اکثر تلفن های هوشمند در بازار چین از ارتباطات NFC پشتیبانی نمی کنند. بنابراین  منطقی است که شیائومی بتواند 8T  را با پشتیبانی مناسب NFC در بازار جهانی عرضه کند. اکنون صدور گواهینامه NCC در تایوان پشتیبانی NFC را برای این گوشی تأیید می کند و همچنین شارژ سریع 18 واتی را به فهرست مشخصات شناخته شده این گوشی اضافه می کند. این شارژر سازگاری مناسبی با خروجی هایی با ولتاژهای مختلف دارد.

گواهینامه صادر شده برای گوشی ردمی نوت 8T نشان می دهد که احتمالاً در چند هفته آینده شاهد رونمایی آن خواهیم بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha