قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سطح جاده ها در خراسان رضوی لغزنده است

استان ها خراسان رضویمشهد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بر اساس گزارشهای دریافتی امروز نهم آبان بارش باران موجب لغزندگی سطح جاده‎ها در مناطق شمال و غرب این استان…

سطح جاده ها در خراسان رضوی لغزنده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ابراهیم نصری روز پنجشنبه افزود: بر این اساس هم اینک سطح جاده ها در شهرستانهای تربت جام، فریمان، درگز، سبزوار، جوین، چناران، بینالود(طرقبه شاندیز)، نیشابور و نیز بخش مرکزی شهرستان مشهد لغزنده است.

وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگی در خراسان رضوی از رانندگان در مسیرهای جاده ای تقاضا می شود با رعایت جوانب احتیاط، سرعت مطمئنه و متناسب با شرایط جوی برانند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: پدیده مه گرفتگی نیز در محدوده گردنه تیوان جاده درگز - قوجان دید افقی رانندگان را کاهش داده است. 

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی سامانه بارشی کنونی تا عصر فردا دهم آبان ماه در این استان فعال بوده و پس از آن به تدریج از مرزهای شرقی خراسان رضوی خارج می شود.

خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر راه دارد که شش هزار و ۴۲۲ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر راه روستایی است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha