قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین: قطع تدریجی رابطه تجاری با اسرائیل را آغاز کرده ایم

«محمد اشتیه» نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه گفت که دولتش در حال برداشتن گام های مهمی برای قطع کامل رابطه تجاری با اسرائیل است. وی گفت: برای قطع کامل رابطه تجاری با اسرائیل باید تولیدات داخلی را تقویت کرد، مستقیم از جهان واردات انجام داد و کالاهای اسرائیلی را تحریم کرد.

نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین: قطع تدریجی رابطه تجاری با اسرائیل را آغاز کرده ایم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «محمد اشتیه» نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه گفت که دولتش در حال برداشتن گام های مهمی برای قطع کامل رابطه تجاری با رژیم صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، اشتیه افزود: در سایه بسته بودن چشم انداز سیاسی، دولت مطالعاتی انجام داده و قطع تدریجی رابطه با رژیم اشغالگر را آغاز کرده است.

وی گفت: بر اساس این مطالعات، برای قطع کامل رابطه تجاری با اسرائیل باید تولیدات داخلی را تقویت کرد، مستقیم از جهان واردات انجام داد و کالاهای اسرائیلی را تحریم کرد.

اشتیه اضافه کرد: رژیم اشغالگر صادرات کالا به کرانه باختری را به خاطر تسلط بر گذرگاه ها تحت کنترل دارد و درآمد حاصل از مالیات بر کالاهای وارداتی را جمع و سپس به تشکیلات فلسطینی پرداخت می کند.

نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین گفت که دولت در روزهای آینده از طریق مناقصه به پرداخت های الکترونیکی روی خواهد آورد و تمام پرداخت های آینده دولت به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

پیش تر رژیم صهیونیستی از بازپرداخت ۱۳۸ میلیون دلار مالیات بر درآمد که به نیابت از تشکیلات خودگردان از شهروندان فلسطینی دریافت می کند، خودداری کرده بود.

سال گذشته نیز پارلمان رژیم صهیونیستی طرح کسر مستمری خانواده های اسرا و شهدا از درآمدهای مالیاتی تشکیلات خودگردان را تصویب کرده بود.

مقام های فلسطینی هشدار داده بودند که در صورت ادامه اقدامات غیر قانونی صهیونیست ها، از بسیاری از پروتکل های امضا شده میان دو طرف خارج خواهند شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha