قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۴۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش سرانه فضای ورزشی یکی از دغدغه های مردم است

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در کرمانشاه در بازدید از بزرگترین خانه جوان کشور و مراسم افتتاح زورخانه امام حسن مجتبی (ع) مجموعه جانبازان به همراه امام جمعه کرمانشاه و استاندار نمایندگان مجلس،اعضای شورای شهر حاضر شد.

افزایش سرانه فضای ورزشی یکی از دغدغه های مردم است

از کرمانشاه، امام جمعه استان در آیین افتتاح زورخانه امام حسن مجتبی (ع)، اظهار داشت: باید توجه داشت در کرمانشاه ذوق و استعداد کافی در جهت توسعه ورزش وجود دارد، از این رو افزایش سرانه فضای ورزشی یکی از دغدغه های مردم این استان است.

آیت الله علما با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به مساله جوانان داشته اند و بر پهلوان و قهرمان خیز بودن این استان بارها تاکید کرده اند.

وی ادامه داد: اگر بر دوری جوانان از انحرافات اجتماعی تاکید داریم، باید به توسعه زیرساخت های ورزشی بخصوص در مناطق حاشیه ای شهر توجه ویژه داشته باشیم.

در این مراسم مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان نیز خاطرنشان کرد: در استان کرمانشاه 137 پروژه عمرانی با میانگین پیشرفت بیش از 85 درصد وجود دارد که در صورت تامین اعتبار شاهد افتتاح بخش زیادی از آن خواهیم بود.

صابر رحیمی ادامه داد: در استان کرمانشاه پروژه های ورزشی بسیار خوبی وجود دارد و از این لحاظ کرمانشاه استانی غنی محسوب می شود. 

وی افزود: زورخانه امام حسن مجتبی با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون تومان در مساحت 550 متر مربع به بهره برداری رسیده است.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان تاکید کرد: جهت ایجاد شرایط برخورداری تمام شهر از امکانات ورزشی توجه ویژه ای به توسعه زیر ساخت در مناطق حاشیه شهر و مساجد داریم.

انتهای پیام/ح

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha