قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۳۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در کیش

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان ساعتی پیش با حضور جمعی از نمایندگان مجلس و اعضاء اتاق تعاون گشایش یافت.

افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در کیش

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کیش، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان با حضور ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی با حضور جمعی از اعضاء کمیسیون اقتصادی مجلس و اعضاء اتاق تعاون در مرکزدائمی نمایشگاه های بین المللی کیش فعالیت ۴ روزه خود را آغاز کرد.

نمایندگان ۱۰۵ شرکت داخلی و ۵ نماینده شرکت خارجی در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و توانمندی های خود در حوزه ساختمان و صنایع وابسته، ماشین آلات و تجهیزات، فناوری های روز و مصالح ساختمانی، خدمات مهندسی، بازار سرمایه، تشکل های حرفه ای و آموزش، معماری و دکوراسیون، انتشارات و تبلیغات عمران و خدمات شهری را در معرض دید فعالان این عرصه به نمایش گذاشته اند.

حضور تولیدکنندگان ملی، مشاوران و پیمانکاران در راستای اهداف و اجرای طرح های سرمایه گذاری، رو نمایی از طرح برگزیده میدان ملل و رو نمایی از تولید داخلی "چهار چوب فلزی عایق" با توسعه استاندارد های اروپا برای هر کارایی با فن آوری آلمان از ویژگی های برگزاری پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در کیش عنوان شده است.

این نمایشگاه با حضور رییس ­کمیسیون اقتصادی­ مجلس، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، معاون حقوقی و امور مجلس شورایعالی مناطق آزاد، مشاور و مدیرکل حوزه مدیریت منطقه آزاد کیش، معاون عمرانی و زیربنایی، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش، مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات شهری منطقه آزاد کیش و اعضای کمیسیون های تخصصی  مسکن و دانش بنیان اتاق تعاون ایران شامگاه چهارشنبه ۸ آبان ۹۸ گشایش یافت.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به مدت چهار روز از هشتم تا یازدهم  آبان هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پذیرای علاقمندان به صنعت عمران و ساختمان و صنایع وابسته است.

انتهای پیام/ح

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha