قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۳۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نگاهی به نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال؛ نیم فصل خود را چگونه گذراندید؟

در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فوتسال شاهد چند نقل و انتقال بزرگ بودیم که باعث می شود هیجان رقابتهای لیگ برتر فوتسال در نیم فصل دوم بیشتر شود.

نگاهی به نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال؛ نیم فصل خود را چگونه گذراندید؟

نیم فصل دوم لیگ برتر از پنجشنبه ۹ آبان ماه استارت می خورد و تیم ها تکاپو برای حضور در جمع هشت تیم برتر و حضور در پلی آف را آغاز خواهند کرد. در این میان چند تیم لیگ برتری با تقویت خود نشان دادند که اسبشان برای قهرمانی را زین کرده و مهیای ادامه بازی ها هستند. نکته جالب اینکه عمده تغییرات در تیم های بالای جدولی رخ داده و تیم های پایین جدولی به دلیل مشکلات مالی وارد عرصه نقل و انتقالات نشدند.

مس سونگون قهرمان نیم فصل اول، برای نیم فصل دوم بازی ها میثم خیام بازیکن سابق تیم ملی را از مقاومت البرز در اختیار گرفت. این در حالی است که این تیم با از دست دادن علیرضا وفایی یکی از مهره های تاثیرگذار خود، عملا ضعیف تر از نیم فصل اول وارد مسابقات خواهد شد تا شاهکار جالب مدیریت این باشگاه باشد. وفایی ستاره قمی مس پس از درگیری با کادرفنی این تیم درخواست رضایتنامه کرد و راهی تیم محمد سیمای قم شد. قمی ها از مدت ها پیش به دنبال بازگردادن وفایی بودند و به نظر می رسد با حضور این بازیکن به تیمی خطرناک در نیم فصل دوم تبدیل شوند.

گیتی پسند اصفهان که بیش از هر تیم مصمم به قهرمانی مجدد در لیگ برتر است برای نیم فصل دوم خیلی زود قرارداد گلر برزیلی خود را ثبت کرد تا مشکلی از بابت نبود سپهر محمدی که در میانه های نیم فصل اول راهی لیگ روسیه شد، نداشته باشند. فالکون برزیلی هیچ مشکلی برای همراهی گیتی پسند در نیم فصل دوم ندارد و باید دید این دروازه بان در حفاظت ازدروازه تیم کهکشانی اصفهان چه خواهد کرد. گیتی پسند اما شاه مهره نقل و انتقال را در روزهای منتهی به نیم فصل دوم جذب کرد و پس از توافق با کاپیتان تیم ملی فوتسال، بار دیگر این بازیکن را جذب کرد. اصغر حسن زاده که پیش از این نیز با گیتی پسند به قهرمانی رسیده بود پس از بازگشت از لیگ چین در نیم فصل دوم با پیراهن گیتی پسند به میدان می رود.
سن ایچ ساوه دیگر تیمی بود که خریدی پر سرو صدا در فصل نقل و انتقالات داشت. این تیم که در روزهای ابتدایی تعطیلات حسین حسینی دروازه بان خود را از دست داد خیلی زود با مصطفی نظری دروازه بان سابق تیم ملی به توافق رسید و این بازیکن را که در نیم فصل اول به استراحت پرداخته بود جذب کرد تا نشان دهد که برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر امید دارد.

سایر تیم های بالای جدولی خریدهایی پر سرو صدا نداشتند اما با این حال مهره هایی تازه را جذب کردند. مثلا فرش آرای مشهد با اکبر کاظمی بازیکن شاخص تیم ملی افغانستان به توافق رسید و شهروند ساری هم محمدرضا کرد بازیکن سابق خود را برگرداند. حفاری نیز با جذب بازیکنانی چون رشید قلی پور و میثم اینانلو قصد دارد چهره بهتری از خود در نیم فصل دوم ارائه دهد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha