قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۳۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ظرفیت های شهرستان پیشوا باید از رسانه ملی معرفی شود

فرماندار پیشوا گفت: تمامی ظرفیت های پیشوا باید از طریق ساخت مجموعه های تلویزیونی و داستانی و مستند در رسانه ملی معرفی شود.

ظرفیت های شهرستان پیشوا باید از رسانه ملی معرفی شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: شهرستان پیشوا از ظرفیت های خوبی به ویژه در زمینه گردشگری، مذهبی و کشاورزی برخوردار است.

وی افزود: با وجود این که پیشوا مبدا قیام پانزده خرداد سال ۱۳۴۲ است و همچنین علی رغم قرار گرفتن بارگاه ملکوتی حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برادر گرامی امام رضا(ع) در این شهرستان متاسفانه هنوز بسیاری از مردم پیشوا را نمی شناسند.

عباسی تصریح کرد: باید با برنامه ریزی های دقیق به ویژه ساخت فیلم یا مجموعه های قوی تلویزیونی در رسانه ملی و سینما، پیشوا و نگاه انقلابی مردم این منطقه به صورت یک برنامه ملی معرفی شود، ما نیز تا آن جا که بتوانیم کمک می کنیم تا این اتفاق مهم در سطح ملی به مرحله اجرا در بیاید.

وی با اشاره به اینکه شهرستان پیشوا قطب کشاورزی استان تهران محسوب می شود بیان کرد: این قابلیت ویژه نیز باید با بهره گیری از ابزار رسانه و به ویژه در قالب تلویزیون معرفی شده تا از این طریق زمینه توسعه گردشگری کشاورزی در شهرستان فراهم شود.

انتهای پیام/ح/م/ث30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha