قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۳۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۳۵ ایده فناورانه در آذربایجان شرقی تجاری شد

استان ها آذربایجان شرقیتبریز رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه تعداد ۲۳۵ ایده فناوری در استان تجاری شده است، مجموع گردش مالی این شرکت های فناور را یکهزار و ۷۸۹ میلیارد…

۲۳۵ ایده فناورانه در آذربایجان شرقی تجاری شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالرضا واعظی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره رویش در میانه میزان حمایتهای مالی انجام شده از این شرکتها را ۶ هزار و ۳۰۵ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی تعداد کل فناوری های ایجاد شده را ۴۶۳ ایده و میزان اشتغالزایی مستقیم ایجاد شده را ۳ هزار و ۸۵۸ فقره خواند.

واعظی دانشجویان و دانش آموزان، فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزشی، کارشناسان صنایع و سازمانها، تمامی زنان و دختران خانه دار و تمامی ساکنان شهرستان میانه حتی روستاها را جامعه هدف برای شرکت در جشنواره رویش شهرستان برشمرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه هم گفت: انتقال مرکز رشد میانه به مرکز آموزشی فنی و حرفه ای شهرستان اقدامی مهم برای تغییر رویکرد و شیوه و روش کار در مرکز رشد شهرستان بوده و سبب ارتباط تنگاتنگ اعضاء خواهد بود.

محمدرضا مشایخی اولین اقدام برای جمع بندی موضوعات پیرامون حوزه علم و فن آوری شهرستان را اشرافیت اطلاعاتی نسبت به مزیت ها و ظرفیت های شهرستان خواند و افزود: با اشرافیت اطلاعاتی می توان به روز کار کرده و مسیر دست یابی به اهداف را تسهیل کرد.

مشایخی همچنین با تاکید بر اینکه اشرافیت اطلاعاتی محصور به مسائل خاص نبوده و تمامی مسائل را شامل می شود، بروز بودن توام با هوشمندی در کنار اشرافیت اطلاعاتی را از دیگر شاخصه های توسعه برای مرکز رشد و فناوری میانه عنوان کرد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha