قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۲۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر آموزش و پرورش قرچک:

لزوم فرهنگ سازی استفاده صحیح از فضای مجازی در مدارس قرچک

قرچک- مدیر آموزش و پرورش قرچک بر لزوم فرهنگ سازی استفاده صحیح از فضای مجازی در مدارس قرچک تاکید کرد.

لزوم فرهنگ سازی استفاده صحیح از فضای مجازی در مدارس قرچک

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا بختیاری ظهر چهارشنبه در مراسم هفته بسیج دانش آموزی، بیان داشت: بسیج دانش آموزی به این دلیل شکل گرفت که حضور پررنگ دانش آموزان در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و ۳۶۰۰۰ هزار شهید دانش آموز مثل شهید محمدحسین فهمیده به ما نشان داد که تکلیف مداری و معنویت پروری یکی از نکاتی است که دانش آموزان ما باید بیاموزند.

وی افزود: زمانی دانش آموزان برای جنگیدن حضور در جبهه ها را داشتند و امروز جنگ، جنگ علمی اقتصادی و جنگ در فضای مجازی است آن چیزی که باید دانش آموزان ما یاد بگیرند تا بدانند با دشمن چگونه برخورد کنند.

بختیاری گفت: هفته پدافند غیرعامل به این منظور است که انسان از بدو تولد تا زمانی که زندگی می کند باید در مقابل خطرات و تهدیداتی که وجود دارد خودش را حفظ کند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان قرچک، با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی استفاده صحیح از فضای مجازی در مدارس قرچک اظهار داشت: تهدیدات و خطراتی که انسان ها ساخته اند و امروز ما با آن درگیر هستیم مثل تهدیدات و تحریم هایی که از سوی دشمن وجود دارد و خطرات و آسیب های فضای مجازی نیاز به ایجاد فرهنگ سازی دارند، همچنین یک سری از تهدید های دیگر نیز وجود دارند مثل سیل و زلزله که در اختیار ما قرار ندارند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha