قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۲۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فعالیت ۱۰ مرکز مشاوره روان شناختی آموزش وپرورش در خراسان شمالی

رئیس مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی دانش آموزان خراسان شمالی گفت: تعداد ۱۰ مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی آموزش وپرورش در سطح استان با بهره گیری از ۴۰ همکار متخصص و آموزش دیده در حال ارائه خدمات مشاوره ای و روان شناختی به گروه های هدف هستند.

فعالیت ۱۰ مرکز مشاوره روان شناختی آموزش وپرورش در خراسان شمالی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بجنورد به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی، مهدی جلالی اظهار کرد: هدف از برگزاری نشست های تخصصی ویژه نیروهای شاغل در مراکز مشاوره و خدمات روان شناختی استان را آموزش و توانمندسازی نیروهای تخصصی هسته ها و مراکز مشاوره بر اساس نیازهای آموزشی همکاران است.

وی گفت: این برنامه تخصصی به صورت مستمر تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت و علاوه بر آن برنامه های تخصصی دیگری در سه محور پژوهش، آموزش و درمان در دست اقدام و اجرا است.

رئیس مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی دانش آموزان خراسان شمالی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به سلامت روانی و اجتماعی دانش آموزان گفت: در تلاش هستیم با حفظ و ارتقای سلامت روان دانش آموزان، از مخاطرات و آسیب های احتمالی پیشگیری کنیم.

جلالی در پایان خاطرنشان کرد: تعداد ۱۰ مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی آموزش وپرورش در سطح استان با بهره گیری از ۴۰ همکار متخصص و آموزش دیده در حال ارائه خدمات مشاوره ای و روان شناختی به گروه های هدف هستند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha