قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۲۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عملیات اجرایی «کریق» به «آرموداق» استان اردبیل/ کاهش 120کیلومتری شهرستان نیر به مرکز کشور

استاندار اردبیل گفت: 4 کیلومتر از مسیر راه ارتباطی کریق به آرموداق که در حوزه استحفاظی شهرستان نیر است روکش آسفالت شده و مابقی نیز در سال آینده اجرا می شود.

عملیات اجرایی «کریق» به «آرموداق» استان اردبیل/ کاهش 120کیلومتری شهرستان نیر به مرکز کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل اکبر بهنام جو در بازدید از پروژه های راه استان با اشاره به اهمیت اجرای پروژه راه ارتباطی «کریق» به «آرموداق» اظهار کرد: 4 کیلومتر از مسیر راه ارتباطی کریق به آرموداق که در حوزه استحفاظی شهرستان نیر است روکش آسفالت شده و 4  کیلومتر باقی مانده سال آینده به اتمام می رسد.

وی افزود: 12 کیلومتر باقی مانده در حوزه استحفاظی شهرستان میانه قرار دارد که رایزنی های لازم برای شروع عملیات اجرایی انجام خواهد شد.

حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در این بازدید با اشاره به اجرای پروژه راه ارتباطی کریق به آرموداق گفت: عملیات خاکبرداری 4 کیلومتر باقی مانده در حوزه استحفاظی شهرستان نیر درحال اجراست که برای زیرسازی و روکش آسفالت این مسیر 7 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی افزود: امید است سال آینده 4 کیلومتر باقی مانده روکش آسفالت شود و با اتمام این پروژه مسیر شهرستان نیر به مرکز کشور 120 کیلومتر کاهش می یابد.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha