قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۱۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«نتانیاهو» تنهاتر از گذشته

فقط وکلای مدافع به نتانیاهو و همسرش نزدیک می شوند ، این تیتر یکی از یادداشت های امروز سه شنبه یک رسانه صهیونیستی درباره شرایط بغرنج نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

«نتانیاهو» تنهاتر از گذشته

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: بن کاسپیت تحلیلگر ارشد روزنامه عبری زبان معاریو در حالی به این مسئله پرداخت که رادیو رژیم صهیونیستی به نقل از منابع آگاه در دادگستری این رژیم خبر داد ، شواهد و مدارک برای تکمیل هر سه پرونده فساد نتانیاهو آماده شده است.

این رادیو افزود اسناد و مدارک موجود در دادستانی تمام ادعاهای وکلای مدافع نتانیاهو را خنثی و زمینه محاکمه وی را فراهم می کند.

به اعتقاد این منابع تقریبا کار تقدیم نتانیاهو به محاکمه به پایان رسیده و اعترافات لازم از طرف های رشوه دهنده و شهود هم گرفته شده است.

بن کاسپیت در ادامه یادداشت خود آورده است نتانیاهو برای فرار از محاکمه، فهرست بلندی از حقوقدانها را به صف کرده است.

وی در پایان با بر شمردن برخی از پرونده های که علیه سیاستمداران صهیونیست منجر به صدور حکم شد از نتانیاهو و هوادارانش خواست تا به عقب نگاه کرده ، سرنوشت اسلاف خود را ملاحظه کرده و به هشدارها توجه کنند.

معاریو دیروز نیز گزارشی از افزایش فعالیت شماری از رهبران لیکود برای عبور از نتانیاهو ، خروج از قالب سیاسی وی در اصرار بر ائتلاف با حریدیم ها و تلاش برای تشکیل ائتلافی با آبی سفید سخن گفت.

همچنین جریانی در میان هواداران لیکود تحت عنوان نئولیکودی ها شکل گرفته است که خواهان خروج از چارچوب های گرایشی نتانیاهو است .

این جریان با نصب بیلبوردهایی در خیابان های تل آویو و شهرهای بزرگ فلسطین اشغالی از رهبران این حزب خواسته است با شکستن اتحاد با حریدیم و راستگراهای مذهب گرای افراطی به دنبال تشکیل دولت وحدت با آبی سفید باشند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha