قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۱۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلیس کربلا شایعه پراکنی رسانه ها را تکذیب کرد

فرماندهی پلیس استان کربلا کشته و زخمی شدن تظاهرکنندگان در این استان را تکذیب و تاکید کرد با رسانه هایی که اخبار جعلی منتشر کنند، برخورد می شود.

پلیس کربلا شایعه پراکنی رسانه ها را تکذیب کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: به نقل از پایگاه خبری المعلومه، فرماندهی پلیس استان کربلا در بیانیه ای امروز، سه شنبه، کشته و زخمی شدن تظاهرات کنندگان شب گذشته در این استان را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است روز گذشته هیچ شهیدی در میان نیرو های امنیتی و مردم معترض وجود نداشته است و تنها یک نفر آن هم در حادثه ای جنایی که با تظاهرکنندگان فاصله دو کیلومتری داشته، کشته شده است.

پلیس کربلا ویدئو هایی که درباره تظاهرات شب گذشته در شبکه های اجتماعی منتشر شده است را جعلی خواند و آن ها را ابزاری برای تشویش اذهان عمومی در کربلا دانست.

این فرماندهی تاکید کرد که با تمامی رسانه هایی که سعی دارند چهره استان را مخدوش کنند و به مراجع اصلی برای انتشار اخبار مراجعه نمی کنند برخورد خواهد شد.

همچنین علی الهاشمی، فرمانده عملیات فرات اعلام کرد که در تظاهرات شب گذشته مسالمت آمیز بوده و هیچ فردی آسیب ندیده است و اوضاع در کربلا بسیار خوب است و هم اکنون ممنوعیت آمد و شد در این استان برقرار نیست.

برخی از رسانه ها مدعی شده اند که در تظاهرات شب گذشته استان کربلا ۱۳ نفر کشته و بیش از ۳۵۰ نفر زخمی شده اند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha