قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری همایش ملی «ارتقای نشاط و سلامت بانوان» در زنجان

مسؤول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان زنجان از برگزاری «همایش ملی ارتقای نشاط و سلامت بانوان» خبر داد و گفت: این همایش روز 11 آبان برگزار می شود.

برگزاری همایش ملی «ارتقای نشاط و سلامت بانوان» در زنجان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شهلا کاظمی امروز در زنجان از برگزاری طرح پویش ملی «ارتقای نشاط و تندرستی زنان شاغل با ورزش» در استان زنجان خبر داد و  اظهار کرد: این طرح به صورت کشوری و در راستای ارتقای سلامت و نشاط بانوان شاغل اجرایی می شود.

مسؤول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان زنجان با اشاره به اینکه این همایش روز شنبه 11 آبان ماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: طبق هماهنگی صورت گرفته این همایش از ساعت هشت صبح تا 17 عصر در پارک بانوان برگزار می شود.

وی با تأکید بر اینکه همایش مذکور به مناسبت هفته تربیت بدنی و با شعار «ورزش، شادابی و آرامش» برگزار می شود، اضافه کرد: پیاده روی، ورزش، توزیع بروشور برپایی میز امداد از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای این همایش است.

کاظمی با بیان اینکه در این همایش برنامه های جانبی شامل فشار خون، کنترل وزن و غربالگری سینه نیز انجام خواهد شد، افزود: همچنین در جریان این برنامه مسابقات ورزشی ویژه بانوان نیز اجرا می شود.

مسؤول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان زنجان با اشاره به اینکه اجرای پویش ملی ارتقای سلامت بانوان اقدامی نوآورانه در بخش سلامت زنان است، اضافه کرد: با توجه به اهمیت این موضوع شیوه اجرای برنامه به شهرستان های تابعه نیز ارسال شده است که در آنجا نیز در بوستان های موجود نسبت به اجرای برنامه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه کم تحرکی یکی از مهمترین علل بروز بیماری هاست، اضافه کرد: آنچه مسلم است سلامت و نشاط لازمه یک جامعه موفق و پیشرفته است و ورزش سبب بالا رفتن راندمان کاری می شود و قطعا بر افزایش توان کاری یک کارمند موثر خواهد بود، از همین رو در تلاش هستیم که این طرح به صورت مستمر اجرایی شود.

کاظمی با اشاره به وظایف دستگاه های مختلف در امر سلامت جامعه گفت: از همه کسانی که می توانند به ارتقای آگاهی و افزایش اطلاعات علمی زنان در رابطه با سلامت و ورزش کمک کنند، انتظار می رود از همه ظرفیت های خود برای ارتقای مهارت های سلامت و زندگی زنان و سطح عمومی خانواده ها و جامعه استفاده کنند.

انتهای پیام/73005/ق30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha