قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جوان آسیایی که یک شبه ثروتمندتر از ترامپ شد +عکس

یک جوان ۲۴ ساله هنگ کنگی (چینی) یک شبه به ثروتی افسانه ای رسید و جزء باشگاه میلیارد دلاری های ایالات متحده آمریکا شد.

جوان آسیایی که یک شبه ثروتمندتر از ترامپ شد +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عصرایران: یک جوان ۲۴ ساله هنگ کنگی (چینی) یک شبه به ثروتی افسانه ای رسید و جزء باشگاه میلیارد دلاری های ایالات متحده آمریکا شد.

به نقل از سی ان ان، "اریک تسه" جوان ۲۴ ساله هنگ کنگی سه شنبه هفته گذشته وارد باشگاه ۵۵۰ نفره میلیاردر های آمریکایی شد.

والدین این جوان که دانش آموخته دانشگاه پنسیلوانیا آمریکاست، به مناسبت فارغ التحصیل شدن فرزندشان از دانشگاه، مبلغ ۳.۸۸ میلیارد دلار از سهام خود در شرکت داروسازی" سینو بایوفارما" را به عنوان هدیه فارغ التحصیلی به فرزندشان اعطاء کردند.

این میزان یک پنجم از سهام این شرکت بود که پدر و مادر این جوان هنگ کنگی که از اعضای ارشد هیات مدیره آن هستند، آن را به فرزند ۲۴ ساله شان اهدا کردند.

پیشتر این جوان ۲۴ ساله هنگ کنگی هنگام تحصیل در آمریکا، یک مقرری سالانه ۵۰۰ هزار دلاری داشت و حالا یک شبه با کسب ثروت افسانه ای ۳.۸۸ میلیارد دلاری، حتی در رده بندی ثروتمندان آمریکا از ترامپ هم پیش افتاده است. این جوان هنگ کنگی به گروه پرتعداد میلیاردر های با تبار آسیایی در آمریکا پیوسته است.

این جوان هم اکنون با داشتن ۳.۸۸ میلیارد دلار ثروت از افرادی، چون ترامپ، "استیون اسپیلبرگ" (کارگردان سرشناس آمریکایی) و "هوارد شولتز" (موسس کافه های استارباکس) ثروتمندتر است.

میلیاردر شدن یک شبه "اریک تسه" بازتاب گسترده ای در رسانه های آمریکایی داشته است.

پدر این جوان هنگ کنگی که "تسه پینگ" نام دارد، از تاجران سرشناس چینی است که رابطه نزدیکی با سیاستمداران رده بالای حزب کمونیست چین دارد و عضو مجلس ملی خلق چین بوده است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha