قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تمام رودخانه های همدان لایروبی شدند/ گزارش تنها 2 مورد آبگرفتگی

معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: پیش از آغاز فصل بارندگی لایروبی و پاکسازی تمام رودخانه های داخل شهر به صورت کامل انجام شده است.

تمام رودخانه های همدان لایروبی شدند/ گزارش تنها 2 مورد آبگرفتگی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید علی ضمیر امروز در گفت وگو با در همدان با بیان اینکه در دو بارندگی پرحجم هفته گذشته تنها دو گزارش آبگرفتگی در معابر شهری دریافت شد اظهار کرد: یکی از این گزارش ها در  قاسم آباد بود که به تازگی به شهر الحاق شده، بود.

وی با بیان اینکه آبگرفتگی جوی ها و نهرهای داخل شهر به شهرداری مربوط است افزود: لایروبی این بخش ها پیش از آغاز فصل بارندگی به طور کامل انجام شد و تمام رودخانه ها به صورت کامل پاکسازی  شدند.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به اینکه در بارندگی های اخیر در میدان مدرس و بلوار شهید رجایی مشکلاتی به وجود آمد تصریح کرد: با تدابیری که در این بخش نیز به کار گرفته شده، این مشکلات نیز برطرف خواهد شد و برای بارندگی با حجم بالا نیز مشکلی نخواهد بود.

وی با بیان اینکه در سطح شهر رواناب در بارندگی های اخیر نداشتیم ادامه داد: در بعضی از نقاط شهر ممکن است جمع شدن آب بنا به دلایلی چون وضعیت آسفالت و یا شیب معبر ایجاد شود اما روان آب جاری نخواهد شد.

علی ضمیر تأکید کرد: متاسفانه زباله های داخل نهرها و جوی ها یکی از معضلات پیش روی خدمات شهری است که همکاران ما به طور مدام با آن درگیر هستند و به طور مرتب پاکسازی را انجام می دهند.

انتهای پیام/89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha