قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ژنرال بازنشسته آمریکایی: داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است

یک ژنرال بازنشسته آمریکایی روز دوشنبه در مصاحبه ای با اشاره به لحن گفتار رئیس جمهور آمریکا درباره عملیات کشتن البغدادی گفت که داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است.

ژنرال بازنشسته آمریکایی: داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «جیمز استراوریدیس» ژنرال چهارستاره بازنشسته آمریکایی روز دوشنبه گفت که گروه داعش واقعا در مدیریت عملیات از «دونالد ترامپ» بهتر است.

استراوریدیس که ۳۷ سال در نیروی دریایی آمریکا حضور داشته و پیشتر نیز به عنوان یکی از فرماندهان ارشد ناتو بوده در مصاحبه با شبکه خبری ان بی سی درباره کشته شدن «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش این مطلب را عنوان کرد.

این ژنرال بازنشسته آمریکایی گفت که لحن گفتار رئیس جمهور زمانی که روز یکشنبه درباره عملیات موفقیت آمیز صحبت می کرد موجب استفاده گروه های افراطی برای جذب نیروهای بیشتر قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: اینجا یک مشکل واقعی وجود دارد و آن انگیزه طرف دیگر است. برخی شاید این استدلال را بکنند که لحن گفتار ترامپ بازدارنده است اما من اینچنین فکر نمی کنم.

استراوریدیس افزود: این نوار دوباره اجرا خواهد شد و به خصوص تصویر سگ در جهان عرب باعث ایجاد انگیزه منفی می شود و معتقدم که این لحن گفتار ترامپ به عنوان ابزاری برای جذب نیرو توسط داعش در اینترنت استفاده خواهد شد.

رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه در کنفرانس خبری خود درباره کشته شدن البغدادی گفت که وی «مانند یک سگ کشته شد و اصلا مرگی قهرمانانه نداشت و مثل یک بزدل کشته شد و موقع کشته شدن، گریه می کرد و زار می زد».

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha