قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاهش ترافیک بلوار امیرکبیر شیراز

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی بزرگراه مهدیه و تقاطع سه سطحی مهدیه_امیرکبیر تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک بلوار امیرکبیر خواهد داشت.

کاهش ترافیک بلوار امیرکبیر شیراز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شیراز به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، اسماعیل صالحی در حاشیه بازدید شهردار شیراز از عملیات بتن ریزی پل شماره 2 تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی، با اشاره به تأثیر مثبت تکمیل این تقاطع غیرهمسطح گفت: امیدواریم عملیات اجرایی پل شماره 2 و تا حد زیادی پل شماره 3 تا یکماه آینده به پایان برسد.

وی با بیان اینکه بهره برداری این تقاطع غیرهمسطح، بزرگراه مهدیه و تقاطع سه سطحی مهدیه_امیرکبیر تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک بلوار امیرکبیر خواهد داشت، ادامه داد: این تاثیر مثبت قطعا رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد.

معاون فنی و عمرانی شهردار شیراز ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان در زمان اجرای پروژه ها افزود: با برنامه ریزی ویژه سرعت اجرای پروژه افزایش یافته و لحظه به لحظه توسط ناظرین کنترل می شود.

وی احداث کمربندی جدید در جهت حذف ترافیک عبوری و تردد خودروهای سنگین از معابر شهری و کمربندی فعلی شیراز را خواستار شد و خاطرنشان کرد: پل های شهری نباید زیر چرخ خودروهای سنگین قرار گیرد.

صالحی با اشاره به هزینه های گزاف اجرا و تعمیر و نگهداری پل ها گفت: با این وجود، پیش بینی های فنی اجرای پروژه ها برای تردد خودروهای مختلف و عایق صوت و دید، با دستور شهردار شیراز در نظر گرفته می شود که در این زمینه نیز رضایتمندی شهروندان را دنبال می کنیم.

وی ادامه داد: بزرگراه در حال ساخت کمربندی شمال شرق شیراز در کاهش تردد خودروهای سنگین از محدوده های شهری موثر خواهد بود که بهره برداری از آن با پیگیری متولیان امر قابل دسترسی است.

گفتنی است در این بازدید موسوی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز حضور داشتند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha