قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آسمان اردبیل تا آخر هفته جاری بارانی خواهد بود

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: تا روز شنبه هفته آینده در استان شاهد ناپایداری هایی خواهیم بود و برای این مدت علاوه بر ابرناکی و بارش باران، نوسانات دمایی نیز انتظار می رود.

آسمان اردبیل تا آخر هفته جاری بارانی خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، سیاوش محمدی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس نقشه های هواشناسی، تا روز شنبه هفته آینده در استان شاهد ناپایداری هایی خواهیم بود و برای این مدت علاوه بر ابرناکی و بارش باران، نوسانات دمایی نیز انتظار می رود.

وی افزود: طی امروز و فردا آسمان نیمه ابری تا ابری بوده و افزایش جزئی دمای هوا رخ خواهد داد و در این دو روز بارش باران در برخی از مناطق مرکزی و جنوبی استان به صورت خفیف خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: از اواخر وقت فردا با نفوذ سامانه ناپایدار به استان، شاهد بارش باران در برخی مناطق مرکزی و جنوبی استان خواهیم بود و این سامانه تا بعد از ظهر روز چهارشنبه در استان ماندگار خواهد بود.

وی گفت: با خروج این سامانه در روز پنجشنبه جوی نسبتاً پایدار در استان حاکم می شود ولی از اواخر وقت همان روز با تقویت زبانه های پرفشار در آخرین روز هفته جاری، بارش باران همراه با کاهش محسوس دما به ویژه در مناطق مرکزی استان تا روز شنبه هفته آینده پیش بینی می شود.

انتهای پیام/3463/666

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha