قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس دانشگاه آزاد:

جهاد علمی موجب پایداری تلاش مجاهدان منطقه می شود

استان ها سمنانسمنان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: افزایش سطح دانش و جهاد علمی نیروهای مقاومت، قوام بخش حرکت مجاهدان است.

جهاد علمی موجب پایداری تلاش مجاهدان منطقه می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدمهدی طهرانچی شامگاه دوشنبه در اجلاس بین المللی مجاهدان در غربت در دانشگاه دامغان افزود: مجاهدان همراه با جهاد رزم باید به جهاد علمی بپردازند. 
وی ادامه داد: دستیابی به سلاح علم و فناوری، سلطه دشمن بر ملت های مقاومت را فلج کرده است.
طهرانچی اظهار داشت: پیشرفت علمی کشورهایی همچون جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای جبهه مقاومت و مسلمان منطقه، موجب ترس غرب و سبب احساس تهدید در آن ها می شود. 
وی اضافه کرد: قدرت غرب وابسته به علم است که در سال های اخیر با توجه به بهره گیری از دانش، مجاهدان جبهه مقاومت توانستند سلطه و فناوری غرب را فریب داده و بر آن غلبه پیدا کنند که در این صورت مجاهدت با نگاه جدید رخ می دهد.
طهرانچی گفت: امروز دانشجویان بی شماری از کشورهای جهان برای تحصیل به ایران سفر می کنند که این حضور نشان از قدرت علمی و کسب دانش های روز توسط ایران است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در سیاست های علمی مقام معظم رهبری، اولین کلام با جهاد مستمر علمی آغاز می شود که این جهاد علمی با خون شهیدان مدافع حرم قوام بخشی می شود. 
چهارمین اجلاس بزرگ مجاهدان در غربت با محوریت تجلیل از مجاهدت رزمندگان و خانواده های شهدا وایثارگران در غربت ومقاومت اسلامی با حضور بیش از ۱۸۰ اندیشمند وفرهیخته از ۳۸ کشورجهان و هم چنین خانواده های شاهد از کشور لبنان، سوریه، نیجریه و فلسطین در دانشگاه دامغان در حال برگزاری است. 
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، خانواده شیخ زکزاکی و خانواده شهدا وجانبازان محورمقاومت اسلامی در این اجلاسیه حضور پیدا کردند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha