قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

علیرضابیگی: امروز جز روحانی دیگر کسی برجام را قبول ندارد

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه امروز جز روحانی کسی برجام را قبول ندارد، گفت: هدف دولت از اصرار بر تصویب لوایح FATF و امثال آن معرفی عاملی برای توجیه ناکامی هایش است تا از این طریق بگوید مردم ببینید نمی گذارند ما کار کنیم.

علیرضابیگی: امروز جز روحانی دیگر کسی برجام را قبول ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اظهارات اخیر معاون اول رئیس جمهور مبنی بر تایید لوایح مرتبط با  FATF از سوی مقام معظم رهبری گفت: آقای جهانگیری خود هم می دانست با توجه به اینکه موضوع مطرح شده توسط وی صحت ندارد، با موج تکذیب ها مواجه خواهد شد.

وی افزود: خود آقایان دولتی می دانند که FATF مدام فرصت های داده شده برای تصویب لوایح عضویت در کنوانسیون های آن را تمدید می کند و بار قبل هم که موضوع در مجلس مطرح بود دائما می گفتند این فرصت آخر است، اما مجدد این فرصت تمدید شد و باز هم تمدید خواهد شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: دولتی ها بیشتر به دنبال معرفی یک عامل به عنوان علت ناکامی و توجیه افکار عمومی هستند تا این گونه به مردم القا کنند که ببینید نمی گذارند ما کارمان را انجام دهیم.

علیرضابیگی خاطرنشان کرد: امروز طبل از بین رفتن برجام به صدا درآمده و دیگر فردی برجام را قبول ندارد جز آقای روحانی که آن را به عنوان نقطه قوت عملکرد خود معرفی می کند.

وی افزود: اعتماد به غرب برای ما خسارت بار بوده، هست و خواهد بود و ما باید به توانمندی های خودمان تکیه کنیم و آن را ارتقا دهیم و FATF هم در شرایطی که ضرورت نظارت سازمان های بین المللی را به ما تکلیف می کند، در حالی که ما از طرف دیگر با تحریم غرب مواجه هستیم و طرف های برجام هم نتوانستند در این باره به تعهداتشان عمل کنند، به مثابه این است که ما دست و پای خودمان را ببندیم و کلید قفل و زنجیر آن را هم به دست غرب بدهیم.

معاون اول رئیس جمهور در اظهار نظر اخیر خود عنوان کرده که رهبر معظم انقلاب لوایح مرتبط با FATF را تایید کرده اند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha