قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۱۰۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل متروی تهران: خرابی قطارهای مترو عار نیست و نقطه ضعف محسوب نمی شود

مدیرعامل شرکت بهر برداری متروی تهران معتقد است؛ خرابی قطارها عار نیست و نقطه ضعف قطارهای تهران محسوب نمی شود و در همه خطوط متروی جهان این خرابی ها رخ می دهد. خط یک متروی تهران در هفته های گذشته با توقف های نسبتا طولانی در ساعات پیک حرکت روبرو بوده است که یکی از این توقف ها در ایستگاه شهید مفتح به گفته مدیر روابط عمومی متروی تهران به دلیل نقص فنی قطار، منجر به توقف ده دقیقه ای قطار شد.

مدیرعامل متروی تهران: خرابی قطارهای مترو عار نیست و نقطه ضعف محسوب نمی شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرعامل شرکت بهر برداری متروی تهران معتقد است؛ خرابی قطارها عار نیست و نقطه ضعف قطارهای تهران محسوب نمی شود و در همه خطوط متروی جهان این خرابی ها رخ می دهد.

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهر برداری متروی تهران در گفت و گو با ایلنا درخصوص توقف های بیش از اندازه قطار در خط یک طی هفته های گذشته، که براساس گزارش های مردمی بین 5 تا 10 دقیقه رسیده است، اظهار داشت: توقف هایی در این بازه زمانی به سرفاصله حرکت قطارها در بازه های زمانی بستگی دارد. تعداد حرکت های قطارها و پارامترها به صورت روزانه اندازه گیری می شود و توقف جدی در خطوط گزارش نشده است.

وی افزود: توقف قطارها یک بحث جاری است و خرابی که باعث انسداد مسیر و یا مشکل جدی قطع برق در اثر خرابی قطار شده باشد، گزارش نشده است.

نوبخت افزود: متروی تهران روزانه 2186 حرکت انجام می دهد و قطارها بیش از 50 هزار کیلومتر پیمایش دارند. ممکن است در این بین دو یا سه قطار دچار مشکلات فنی متفاوت شوند، اما اینها مسائل غیرطبیعی نیست.

مدیرعامل شرکت بهر برداری متروی تهران اظهار داشت: مشکل جدی در خطوط مترو نداریم و سیر حرکت قطارها عادی است و خدمات رسانی انجام می شود.

نوبخت معتقد است خرابی عار نیست و نقطه ضعف قطارهای تهران محسوب نمی شود، زیرا در همه خطوط متروی جهان رخ می دهد.

به گزارش ایلنا، خط یک متروی تهران در هفته های گذشته با توقف های نسبتا طولانی در ساعات پیک حرکت روبرو بوده است که یکی از این توقف ها در ایستگاه شهید مفتح به گفته مدیر روابط عمومی متروی تهران به دلیل نقص فنی قطار، منجر به توقف ده دقیقه ای قطار شد. طی روزهای گذشته نیز توقف های بیش از اندازه قطار در این خط توسط مسافرین خطوط یک گزارش شده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha