قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۹۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس هیئت قایقرانی اردبیل مطرح کرد؛

آمادگی قایقرانان جوان اردبیلی برای درخشش در مسابقات قهرمانی کشور

اردبیل -رئیس هیئت قایقرانی اردبیل گفت: با معرفی نفرات برتر مسابقات قایقرانی جوانان قهرمانی استان، نمایندگان اردبیل آماده درخشش در رقابت های روئینگ قهرمانی کشور به میزبانی بوشهر هستند.

آمادگی قایقرانان جوان اردبیلی برای درخشش در مسابقات قهرمانی کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرتضی قاطع در خصوص آخرین وضعیت قایقرانان اردبیلی برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی عنوان کرد: همزمان با برنامه های هفته تربیت بدنی مسابقات قایقرانی قهرمانی استان اردبیل در روز گذشته به کار خود پایان داد تا نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات کشوری اعزام شوند.

وی افزود: در این رقابت ها که در رده سنی زیر ۲۳ سال برگزار شد در مجموع شاهد حضور ۴۱ قایقران در دو بخش بانوان و آقایان بودیم تا یک دوره مسابقه در سطح کیفی مناسبی را شاهد شویم.

رئیس هیئت قایقرانی استان اردبیل ادامه داد: نفرات برتر این رقابت ها در مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی استان بوشهر از ۱۲ آبان ماه به مدت سه روز برگزار خواهد شد، شرکت می کنند.

قاطع ادامه داد: با توجه به اینکه رقابت های برگزار شده انتخابی استان، به منظور معرفی نفرات برتر در رقابت های انتخابی تیم ملی و قهرمانی جوانان کشور بود، سطح فنی و کیفی مناسبی را شاهد بودیم.

رئیس هیئت قایقرانی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به آمادگی مناسب قایقرانان اردبیلی امیدوار به کسب مدال های درخشان قایقرانان استان در رقابت های پیش رو خواهیم بود.

وی در پایان به نفرات برتر مسابقات قهرمانی قایقرانی استان که جواز حضور در رقابت های جوانان کشوری را به دست آوردند اشاره کرد و افزود: در رشته کایاک تک نفره ۵۰۰ متر حامد قنبری، ویتال تک نفره محمد پور وثوق، روئینگ تک نفره بخش آقایان صالح برغمدی و روئینگ تک نفره بانوان کیمیا علیپور حائز رتبه های برتر شدند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha