قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۹۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عدم صدور مجوز کارخانجات آردسازی بدون نظر کارشناسی

استاندار اردبیل گفت: احداث واحدهای مازاد در استان از جمله کارخانجات آردسازی به دلیل عدم نیاز و بروز مشکلات بعدی بدون نظر کارشناسی ممنوع است.

عدم صدور مجوز کارخانجات آردسازی بدون نظر کارشناسی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهار کرد: کارخانجات آردسازی در استان از چند سال گذشته اشباع شده و نیازی به احداث دوباره این قبیل واحدها وجود ندارد.

وی افزود: برای صدور مجوزی در خصوص احداث این کارخانجات باید کارشناسی های لازم درشهرستان های استان انجام شود و احداث واحدهای مازاد در استان از جمله کارخانجات آرد سازی به دلیل عدم نیاز مشکلات بعدی از جمله نداشتن توجیه اقتصادی برای مجری طرح را به دنبال دارد.

استاندار اردبیل با اشاره به راه اندازی شهرک های صنعتی جدید در شهرستان های استان گفت: با توجه به نبود شهرک صنعتی در برخی شهرستان های استان اقدامات لازم در راستای تامین زمین در این شهرها انجام می شود و در شهرستان هایی هم که فضای شهرک های صنعتی اشباع شده فازهای بعدی این شهرک ها احداث می شود.

وی به تدوین طرح مطالعاتی سازگاری با کم آبی در استان اشاره کرد و خواستار بررسی های کارشناسی در این خصوص شد.

لزوم تلاش مدیران برای جذب اعتبار در لایحه بودجه سال آینده

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این جلسه با اشاره به قرار گرفتن در فصل تنظیم لایحه بودجه خواستار پیگیری مدیران دستگاه های اجرایی در خصوص اعتبار مورد نیاز طرح های استان شد و گفت: لایحه بودجه سال 99 نیمه اول آذرماه به مجلس می رود و لازم است مدیران تلاش های لازم در خصوص جذب اعتبار را انجام دهند.

داود شایقی با اشاره به افزایش اعتبارات در سال جاری در بخش های مختلف بیان کرد: بخش های راه، فرودگاه، راه آهن، تروما و مسیر سرچم از اعتبارات ویژه ای در سال جاری بهره مند شدند.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha