قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۹۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۵۲ درصد راه های روستایی خوی نیازمند احداث و آسفالت هستند

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خوی گفت: بیش از ۵۲ درصد راه های روستایی خوی نیاز به احداث، بهسازی و آسفالت دارند.

۵۲ درصد راه های روستایی خوی نیازمند احداث و آسفالت هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد صادق نژاد، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خوی امروز در ارومیه، با اشاره به اجرای طرح آسفالت و بهسازی راه های روستایی خوی اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۵۲ درصد راه های روستایی خوی نیاز به احداث، بهسازی و آسفالت دارند.

وی با اشاره به احداث و ساخت ۴۰ کیلومتر راه برای توسعه راه های روستایی خوی افزود: از این طرح ها ۲۲ کیلومتر از آنها آسفالت شده که بودجه در نظر گرفته شده برای آنها در مجموع ۲۲ میلیارد تومان است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خوی با بیان اینکه این طرح ها در سه بخش ایواوغلی، مرکز و صفاییه احداث می شود، ادامه داد: همچنین تعریض و توسعه یکی از راه های پرخطر شمال استان نیز از سال گذشته انجام شده است.

وی با بیان اینکه تعریض پنج کیلومتر از این راه پرخطر در سال گذشته انجام شده است، عنوان کرد: امسال نیز پنج کیلومتر دیگر از این راه در حال تعریض و آسفالت ریزی قرار دارد.

صادق نژاد با اشاره به احداث راه های روستایی هشت روستای دیگر در ایواوغلی خوی تصریح کرد: این طرح ها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و هفت میلیارد تومان برای آنها هزینه شده است.

با بهره برداری از این طرح ها سه هزار خانوار در این منطقه از مزایای آنها بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha