قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۹۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رضایی: ایران باید با قاطعیت گام چهارم کاهش تعهدات برجامی را بردارد

رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر ضرورت برداشتن گام چهارم گفت که ایران باید با قاطعیت گام چهارم را بردارد و مجلس هم از این اقدام پشتیبانی می کند.

رضایی: ایران باید با قاطعیت گام چهارم کاهش تعهدات برجامی را بردارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدابراهیم رضایی درباره ضرورت برداشتن گام چهارم  کاهش تعهدات برجامی اظهار کرد: رفتارهای غربی ها و اروپایی ها نشان دهنده وجود اراده ای برای انجام تعهدات برجامی شان نیست. هر چه زمان می گذرد آن ها اقدامی انجام نمی دهند. انگار اروپایی ها نوچه و عنصر دست دوم آمریکایی ها هستند که نمی توانند بدون اجازه آمریکا کاری انجام دهند.

وی با تأکید بر اینکه «مسئولان شورای عالی امنیت ملی به عنوان متولی امر باید با سرعت برنامه گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران را آماده و به زودی اجرایی کنند»، گفت: ایران موضوعات زیادی برای برداشتن گام چهارم دارد که مهمترین آن راه اندازی مجدد نیروگاه اراک و برگرداندن آن به سازه قبلی است. این باعث فشار مضاعف به غربی ها شده که بتوانیم مثل قبل تولیدات مان را داشته باشیم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید مجدد بر اینکه «ایران باید محکم و قاطع گام چهارم را بردارد»، گفت: مجلس پشتیبان این اقدام است چون تعلل باعث ایجاد خسارات زیاد می شود کما اینکه این موضوع از مصوبات مجلس هم بوده که باید اقدام دو طرف در برجام هم تراز باشد.

رضایی در پایان یادآور شد: اگر تیم مذاکره کننده از همان ابتدا تعهداتش را به سرعت اجرایی نمی کرد امروز دچار مشکل نمی شدیم. البته اکنون هم باید کاهش تعهدات برجامی را اجرایی کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha