قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۹۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آزادی 96 زندانی جرایم غیرعمد و مالی در سال جاری

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: در شش ماهه اول سال جاری ۹۶ زندانی دارای محکومیت های جرایم غیر عمد و مالی از زندان های استان آزاد شدند.

آزادی 96 زندانی جرایم غیرعمد و مالی در سال جاری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه استان اردبیل، کریم الله محبوبی در چهاردهمین جلسه هیأت امنای نمایندگی ستاد دیه استان اظهار کرد: در شش ماهه اول سال جاری ۹۶ زندانی دارای محکومیت های جرایم غیر عمد و مالی از زندان های استان آزاد شدند.

وی با اشاره به تفکیک جنسیت و نوع محکومیت این زندانیان افزود: از بین 96 زندانی آزاد شده در سال جاری تعداد ۸۴فقره محکومیت مالی، ۱۰فقره محکومیت مهریه و ۴فقره محکومیت دیه ناشی از حوادث رانندگی و گارگاهی بود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه ی استان از افزایش ۷۰درصدی کمک های مردمی به ستاد دیه استان خبر داد و بیان کرد: در شش ماهه اول سال جاری بیش از ۱۸ میلیارد ریال در جشن های گلریزان و مراجعه  مستقیم خیرین نیکوکار استان به این ستاد مردمی کمک شده است.

محبوبی تصریح کرد: در حال حاضر ۲۷۷زندانی جرایم غیرعمد و مالی واجد شرایط دریافت کمک ستاد دیه استان با مبلغ بدهی بیش از ۵۴۴میلیارد ریال در زندان های استان به سر می برند که تلاش شبانه روزی و مشارکت تمامی دستگاه ها و ارگان های دولتی و خیرین استان  را برای آزادسازی این زندانیان جرایم غیرعمد و مالی می طلبد.

گفتنی است در این جلسه تعداد۱۶فقره با مبلغ محکومیت ۳۸میلیارد ریال طرح و تصمیمات لازم برای آزادسازی این زندانیان صورت گرفت.

انتهای پیام/3463/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha