قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۹۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی:

کشف بیش از 114 کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای خراسان رضوی

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد موفق به کشف 114 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع هروئین فشرده شدند.

کشف بیش از 114 کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای خراسان رضوی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار ماشاالله جان نثار اظهار کرد: مرزبانان مستقر در پست کنترل و مراقبت مرزی 17 شهریور هنگ مرزی تایباد طی بازرسی های انجام شده از یک دستگاه خودروی ترانزیت این مقدار مواد افیونی را کشف کردند.

وی با اشاره به توقیف خودرو افزود: در این رابطه راننده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

جان نثار بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک تن و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مرزهای این استان کشف شد که 95 درصد آن را مواد مخدر صنعتی تشکیل می دهد.

وی در ادامه به کشف بیش از 7 هزار لیتر سوخت قاچاق طی یک هفته گذشته در مرز دوغارون اشاره کرد و گفت: مرزبانان هنگ مرزی تایباد با انجام ایست و بازرسی های مستمر توانستند از خروج هفت هزار و 215 لیتر سوخت قاچاق از کشور جلوگیری کنند.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی تصریح کرد: در این ارتباط چند خودروی ترانزیت توقیف شد و چند نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

وی اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۳۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال در مرزهای مشترک ایران و افغانستان کشف و ضبط شده است.

جان نثار همچنین از کشف مقادیری کالای قاچاق طی این بازه زمانی در پست کنترل و مراقبت مرزی 17 شهریور خبر داد و افزود: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را 281 میلیون و 630 هزار ریال اعلام کردند.

وی گفت: اقلام قاچاق کشف شده شامل برنج، روغن، شیرخشک، مرغ و... است که در این ارتباط چندین متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

استان خراسان رضوی 300 کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد که  ۹۰ کیلومتر آن در شهرستان تایباد واقع است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha