قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۸۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه لنگرود:

وجود روحیه و تفکر انقلابی ضامن حفظ و صیانت از انقلاب است

رودسر- امام جمعه لنگرود با اشاره به اینکه داشتن روحیه و تفکر انقلابی ضامن حفظ و صیانت از انقلاب و نظام اسلامی است، گفت: استکبار می خواهد ما از فضای انقلابی گری دور باشیم.

وجود روحیه و تفکر انقلابی ضامن حفظ و صیانت از انقلاب است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید جواد سلمیانی عصر یکشنبه در یادواره ۱۱شهید والامقام روستای چایخانسر از توابع بخش چابکسر شهرستان رودسر در مسجد جامع این روستا ضمن تسلیت رحلت پیامبر گرامی اسلام و امام حسن مجتبی (ع)، اظهار کرد: داشتن روحیه و تفکر انقلابی ضامن حفظ و صیانت از انقلاب و نظام اسلامی داست.

وی با بیان اینکه در دهه پنجم از عمر انقلاب اسلامی بیش از همیشه به تفکر و روحیه انقلابی نیاز داریم، افزود: وجود این روحیه و تفکر در جامعه سبب می شود که بتوانیم از انقلاب در برابر هجمه های دشمنان دفاع کنیم.

حجت الاسلام سلیمانی ادامه داد: به برکت وجود همین تفکر انقلابی امنیت ما تضمین شده و زمینه تشکیل هسته های مقاومت و گفتمان انقلاب در میان امت اسلامی فراهم شده است.

وی با اشاره به دشمنی نظام های لیبرال و سکولار با جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: این دشمنان امروز به برکت تفکر انقلابی ملت ایران در موضع ضعف و انفعال قرار گرفته اند.  

امام جمعه لنگرود با طرح این سوال که چرا دنیا به دنبال نیست و نابودی جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: آنها می خواهند این تفکر انقلابی و گفتمان امام راحل وجود نداشته باشد چرا که گفتمان امام گفتمان سازش ناپذیری، مقاومت و استکبارستیزی است.  

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به اینکه دشمنان می خواهند این تفکر انقلابی گری نباشد، افزود: باید تفکر انقلابی گری وجود داشته باشد در غیر این صورت باید فاتحه انقلاب را خواند.  

وی با بیان اینکه استکبار جهانی می خواهد ما را از فضای انقلاب و انقلابی گری دور کند، بر حفظ مراقب و هوشیاری همگان تاکید کرد و گفت: ایجاد فضای دو قطبی در جامعه خواسته دشمن است و نباید اجازه چنین فرصتی را به دشمنان بدهیم.

امام جمعه لنگرود به موضوع برجام و اینکه اروپایی ها به تعهدات خود عمل نکرده اند نیز اشاره و تصریح کرد: این تفکر ساده انگارانه برخی دولتمردان ما است که می گویند اروپا نمی خواهد منافع ایران را در برجام تامین کند در حالی که ما معتقدیم اروپا نه نمی خواهد بلکه نمی تواند چرا که اروپا در راستای نقشه و راهبرد آمریکا حرکت می کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha