قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۸۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اقدام عجیب تراکتور در بلیت فروشی دیدار با استقلال +عکس

باشگاه تراکتور بر خلاف اعلام سازمان لیگ، قرار است تعدادی بلیت را به صورت حضوری و غیرالکترونیکی در دیدار این تیم برابر استقلال به فروش برساند.

اقدام عجیب تراکتور در بلیت فروشی دیدار با استقلال +عکس

: با اعلام سایت باشگاه تراکتور ضمن اعلام قیمت بلیت دیدار این تیم برابر استقلال، این باشگاه دست به اقدامی خلاف گفته های مسوولان سازمان لیگ زده و قرار است علاوه بر بلیت اینترنتی، تعدادی بلیت غیرالکترونیکی و به صورت حضوری به فروش برساند. همچنین اقدام عجیب تر این باشگاه گران تر اعلام کردن این بلیت های کاغذی نسبت به بلیت الکترونیکی است به طوری که قیمت بلیت های الکترونیکی 10 و قیمت بلیت های کاغذی 15 هزار تومان اعلام شده است.

این اقدام باشگاه تراکتور که در سایت رسمی این باشگاه اعلام شده در حالی است که در ابتدای فصل سعید فتاحی، مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر و سازمان لیگ اعلام کرده بودند دوران بلیت فروشی کاغذی در محل استادیوم تمام شده و در تمامی بازی های لیگ نوزدهم، بلیت ها به صورت الکترونیکی فروخته خواهد شد. سازمان لیگ تا هفته هشتم اجازه این کار را به هیچ کدام یک از تیم ها نداده بود و حتی در داربی پایتخت هم به هوادارانی که برای تهیه بلیت به استادیوم آزادی آمده بودند، بلیت تعلق نگرفت.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha