قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۸۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جزئیات رسانه ترکیه ای درباره عملیات علیه ابوبکر بغدادی: 4 ساعت طول کشید

براساس گزارش آناتولی، ۸ فروند بالگرد و ۲ پهپاد آمریکایی حدود یک ساعت و نیم موضعی در نزدیکی روستای بریشا را هدف حملات سنگین قرار دادند.

جزئیات رسانه ترکیه ای درباره عملیات علیه ابوبکر بغدادی: 4 ساعت طول کشید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری آناتولی به نقل از خبرنگار خود جزئیاتی را از عملیات نیروهای آمریکایی در ادلب ارائه داده است که بر مبنای آن، عملیات یگان های آمریکایی علیه ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش که نیمه شب گذشته صورت گرفت، حدود 4 ساعت به طول انجامید.

بالگردهای آمریکایی در چند کیلومتری اردوگاه «طور لاها» که محل اسکان آوارگان در شمال ادلب است، فرود آمده اند.

براساس این گزارش، 8 فروند بالگرد و 2 پهپاد آمریکایی حدود یک ساعت و نیم موضعی در نزدیکی روستای بریشا را هدف حملات سنگین قرار دادند.

این حملات با پاسخ متقابل سلاح های سنگین مواجه شد. بالگردهای مذکور پس از آن از محل دور شده و نیم ساعت بعد مجدداً بازگشته و حملات را از سر گرفتند.

همچنین نیروهایی که به نظر می رسد گارد ویژه آمریکایی باشند از بالگردها فرود آمدند و دور دوم درگیری ها بالغ بر دو و ساعت نیم طول کشید.

نیروهای امدادی حاضر در منطقه گفتند که یک منزل مسکونی و چندین چادر سوخته در محل حمله به چشم می خورد. جسد 7 نفر از جمله 3 مرد، 3 زن و یک کودک کشف و اقدامات اولیه برای 5 زخمی صورت گرفته است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha