پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۸۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

20 میلیارد ریال اعتبار جبران خسارت سیلاب به اشترینان اختصاص یافت

استان ها لرستانبروجرد شهردار اشترینان گفت: 20 میلیارد ریال اعتبار جبران خسارت سیلاب به شهرداری اشترینان اختصاص یافت.

20 میلیارد ریال اعتبار جبران خسارت سیلاب به اشترینان اختصاص یافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا مقصودی روز یکشنبه افزود: وقوع سیلاب در ابتدای سال جاری خسارت هایی را به دنبال داشت که ارزیابی لازم انجام و مشخص شد ۲۰۰ میلیارد ریال به زیرساخت های شهری اشترینان خسارت وارد شده است.
وی اضافه کرد: 20 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت های ناشی از سیلاب برای شهرداری اشترینان در نظر گرفته شده اما هنوز تخصیص داده نشده است که در صورت تخصیص اقدامات و برنامه هایی که در اولویت قرار دارند انجام می شود.
مقصودی با اشاره به این که پیمانکار مورد نظر برای اجرای اقدامات در نظر گرفته شده اظهار داشت: به محض تخصیص اعتبارات قرار است که هشت میلیارد ریال برای کانال مهار آب های سطحی، چهار میلیارد ریال برای جدول گذاری و پنج میلیارد ریال هم برای ترمیم و بهسازی آسفالت معابر و خیابان ها هزینه شود.
شهردار از رفع نقص در نقاط بحرانی اشترینان خبر داد و گفت: بعد از سیلاب فروردین امسال هشت پل دچار آسیب شدند که تاکنون تعدادی از پل ها بازسازی و رفع نقص شده و مابقی نیز طبق اولویت بندی رفع نقص می شوند.
وی اضافه کرد: در منطقه گولک اشترینان که بحرانی ترین نقطه حادثه خیز سیلاب بود، رفع مشکل شده و در صورت بارش شدید باران نیز در این منطقه مشکلی ایجاد نخواهد شد.
مقصودی افزود: اقدامات لازم انجام شده و تهمیدات اندیشیده شده است تا در صورت بارش شدید باران مشکلی در سطح شهر اشترینان ایجاد نشود.

شهر اشترینان با جمعیتی حدود 6 هزار نفر مرکز بخش اشترینان است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha