قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۸۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورود سکه های خانگی به بازار

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از حدود ۱۰ روز گذشته حباب قیمتی سکه های تمام و نیم سکه کاملا تخلیه شد و از اواسط هفته گذشته حباب قیمتی در این دو سکه، منفی شد.

ورود سکه های خانگی به بازار

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از حدود ۱۰ روز گذشته حباب قیمتی سکه های تمام و نیم سکه کاملا تخلیه شد و از اواسط هفته گذشته حباب قیمتی در این دو سکه، منفی شد.

محمد کشتی آرای در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: قیمت سکه و طلا طی یک هفته گذشته روند نزولی به خود گرفته به طوری که هر گرم طلای ۱۸ عیار بیش از ۷ هزار تومان ارزان شده است.

وی در ادامه افزود: از حدود ۱۰ روز گذشته حباب قیمتی سکه های تمام و نیم سکه کاملا تخلیه شد و از اواسط هفته گذشته حباب قیمتی در این دو سکه، منفی شد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر خاطر نشان کرد: قیمت طلا در بازار جهانی از سه روز گذشته بیش از ۱۵ دلار افزایش یافته و در حال حاضر سکه های ایرانی از سکه های خارجی ارزانتر شده اند.

کشتی آرای ادامه داد: کاهش جذابیت بازار طلا و سکه برای سرمایه گذاری باعث ورود سکه های خانگی به بازار شده و همین موضوع عرضه سکه را در بازار افزایش داده است.

وی تصریح کرد: کاهش تقاضا و افزایش عرضه از مهم ترین دلایلی است که باعث شده تا قیمت طلا و سکه روند نزولی داشته باشند و این روز ها بازار آرامی را تجربه کنیم.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر عنوان کرد: افت بهای دلار در بازار از دیگر عواملی است که بر کاهش قیمت طلا و سکه در بازار تاثیر مستقیم می گذارد.

وی مطرح کرد: از هفته گذشته تاکنون قیمت سکه تمام بهار آزادی ۲۰ هزار تومان، نیم سکه و ربع سکه هر کدام ۵۰ هزار تومان ارزان شده است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha