قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۸۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترکان: برای خودِ کشتی حاضرم همه جا خدمت کنم/ تجلیل از پیشکسوتان فراموش شده

پیشکسوت تیم ملی کشتی آزاد گفت: برای خودِ کشتی حاضرم همه جا خدمت کنم و آنچه در توان دارم انجام دهم.

ترکان: برای خودِ کشتی حاضرم همه جا خدمت کنم/ تجلیل از پیشکسوتان فراموش شده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید ترکان در گفت وگو با ، درباره مراسم تجلیل از پیشکسوتان کشتی در جریان لیگ برتر باشگاه های کشور گفت: اقدام بسیار خوبی است، نه اینکه چون از من تقدیر شده است این حرف را بزنم، اما افراد بسیاری هستند که شاید فراموش شده باشند و چنین تصمیماتی به مطرح شدن دوباره نام آنها کمک کند.

وی ادامه داد: البته این موضوع نیازمند اقدامات تکمیلی دیگری است و بهتر است به نام سازمان لیگ انجام شود. از طرفی در شهرهای و استان های دیگر هم پیشکسوتانی وجود دارند که باید به آنها نیز توجه شود. شاید آن شهرها در لیگ کشتی نماینده نداشته باشند، اما می توان مراسم تجلیل را در شهرهای مجاور و نزدیک آنها که تیم دارند و لیگ در آنها برگزار می شود، انجام داد.

دارنده مدال های طلا، نقره و برنز کشتی آزاد قهرمانی جهان تصریح کرد: از تمام افرادی که به پیشکسوتان و کسانی که خاک تشک خورده اند توجه دارند تشکر می کنم و امیدوارم این اقدامات ادامه دار باشد.

ترکان در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهادی از سوی فدراسیون کشتی برای همکاری داشته است یا نه، گفت: شرایط طوری است که باید اجازه دهیم مدیریت جدید فدراسیون کشتی به ثبات برسد. من هم منتظر می مانم تا ببینم فدراسیون چه کارهایی انجام خواهد داد.

وی افزود: برای خود کشتی حاضرم همه جا خدمت کنم و آنچه در توان دارم انجام دهم؛ این موضوع را در این سال ها ثابت کرده ام. البته طبق عرف، اعتبار و جایگاه پیشکسوتان در همکاری باید حفظ شود. برخی دوستان ورود کرده اند و اگر هدف خدمت به کشتی باشد همه باید کمک کنند تا کشتی به جایگاه اصلی خودش در المپیک برگردد. برای حفظ کشتی و کمک به این رشته تمام خانواده کشتی در کنار یکدیگر خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha