قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۷۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ملی پوش سنگنوردی: فدراسیون تلاشی برای کسب سهمیه المپیک نکرد

ملی پوش سنگنوردی کشوررمان گفت: خودم مبلغ زیادی برای اردو هزینه کردم، اما فدراسیون هیچ تلاشی برای کسب سهمیه المپیک نکرد.

ملی پوش سنگنوردی: فدراسیون تلاشی برای کسب سهمیه المپیک نکرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی برات زاده در گفت وگو با ، در مورد عملکردش در مسابقات سنگنوردی المپیک ساحلی اظهار داشت: با توجه به اینکه رقابت های المپیکی بود، از هر کشور یک یا دو سنگ نورد برتر شرکت کرده بودند و سطح مسابقات بالا بود. من هم از شرایط بدنی ام و نسبت به تمریناتی که کرده بودم، از عملکردم راضی هستم. مسابقات در سه مرحله بود، اما با توجه به اینکه ما دعوت شده بودیم، مستقیما به نیمه نهایی رفتیم.

وی در مورد برنامه های بعدی اش گفت: 8 روز دیگر باید در مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی شرکت کنیم، اما هنوز اسامی به صورت دقیق از سوی فدراسیون اعلام نشده است.

ملی پوش سنگنوردیکشورمان در مورد اینکه آیا شانس مدال دارد یا خیر، گفت: من همیشه امیدوار بوده ام، اما با توجه به اینکه رقابت ها در شرق آسیاست، کیفیت مان پایین تر می آید. چون اختلاف ساعت داریم و بدن ها تنظیم نمی شود. به ازای هر ساعت اختلاف باید 9 روز زودتر در محل رقابت ها حاضر شوید، اما اینطور نیست و یک روز مانده می رویم. البته برای مسابقاتی که زیر نظر کمیته ملی المپیک اعزام می شویم شرایط بهتر است، اما در مورد فدراسیون اینطور نیست.

برات زاده در مورد اینکه مگر برای فدراسیون مدال آوری مهم نیست، گفت: کسی از مدال بدش نمی آید، اما شاید به اندازه هزینه ای که می کند، مهم نباشد. فدراسیون هیچ تلاشی برای کسب سهمیه المپیک نکرد در صورتی که خود من هزینه زیادی برای تمریناتم در اروپا داشتم. خانه شخصی گرفتم و 100 میلیون تومان هم خرج کردم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha