قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۷۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جزئیات جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای احمدزاده و رسن

جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با حضور بشار رسن و فرشاد احمدزاده امروز برگزار شد.

جزئیات جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای احمدزاده و رسن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس عصر امروز بابت تاخیر بشار رسن در بازگشت به تمرینات پرسپولیس و اخراج غیر فنی فرشاد احمدزاده برگزار شد.

بشار رسن و فرشاد احمدزاده قبل از شروع  تمرین امروز با کالدرون و پیروانی صحبت کرده بودند و مقرر شده بود در باشگاه هم حضور یابند. در این باره خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه و عضو کمیته انضباطی گفت: جلسه در پی گزارشات واصله و درخواست مدیر محترم  تیم برگزار شد. ما توضیحات دو بازیکن را شنیدیم و بعد از جمع بندی نهایی رای صادر خواهد شد.

خواجه وند درباره احمدزاده گفت: این بازیکن ابراز ندامت کرده و از اخراج خود که تیم از بابت آن متضرر می شود ناراحت بود و حتی خودش هم می گفت که هواداران و باشگاه و کادر  فنی حق دارند از من ناراحت باشند چرا  که بعد از آن محرومیت سه جلسه ای، در بوشهر اخراج شدم و کارت قرمز گرفتم و بازی بعدی را از دست دادم. او از همه اعضای تیم و هواداران عذرخواهی کرد و تاکید داشت تابع تصمیم باشگاه هستم. در این باره با آقایان جاسمیان و پیروانی به جمع بندی هایی رسیده ایم و رای نهایی صادر خواهد شد و منافع باشگاه  و تیم در این باره لحاظ خواهد شد.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره حضور بشار رسن در این جلسه گفت: هفته قبل درباره برخی مسایل و همچنین علت تاخیر بشار رسن در بازگشت به تهران جلسه ای به اتفاق آقایان جاسمیان و پیروانی داشتیم. متعاقبا نماینده این بازیکن علاوه بر ارایه توضیحاتی به کادر فنی و مدیر تیم روز پنجشنبه به مسئولان باشگاه هم توضیح دادند.

وی افزود: رسن در جلسه امروز تاکید داشت که به خاطر پر بودن صفحات گذرنامه، نیاز به تعویض آن بود تا برای تمدید اقامت هم مشکلی ایجاد نشود اما مصادف شدن با شلوغی ایام اربعین و تعطیلات و شرایط کنونی در عراق موجب شد تا تاخیری غیرقابل پیش بینی در این بازگشت رخ دهد. توضیحات این بازیکن تا حدی قانع کننده بود اما خودشان هم پذیرفتند که می بایست این موضوع را بهتر مدیریت می کردند تا از همراهی تیم  در بازی رسمی محروم نشوند.

خواجوند در پایان گفت: ما توضیحات هر دو بازیکن را شنیدیم. آقای جاسمیان امروز صحبت های خوبی با فرشاد احمدزاده داشت. این بازیکن تاکید می کرد از این تجربیات و توصیه ها نهایت استفاده  را برای جبران خواهد کرد. بنابراین باید بگوییم که هر چیزی به نوبه خود و در جای خود قابل بررسی است اما در نهایت کمیته انضباطی حسب موارد گزارش شده  تصمیم می گیرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha