قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۷۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حجت الاسلام پژمانفر: دارایی های دولت از سال ۸۵ روشن نیست

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: از سال ۸۵، دارایی های دولت روشن نیست لذا هزینه ها سنگین و مدیریت ما نیز ضعیف است.

حجت الاسلام پژمانفر: دارایی های دولت از سال ۸۵ روشن نیست

:  حجت الاسلام نصر الله پژمانفر، عصر امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی با بیان اینکه در تهران ویژه خواری شده و تسهیلات در آنجا متمرکز است، گفت : امتیازاتی که در تهران ایجاد می شود، در استان خراسان رضوی نیست لذا همه در تلاش هستند تا دفاتر خود را به تهران ببرند، زیرا تسهیلات و تخفیف های بهتری در آنجا ارائه می شود.

وی با بیان اینکه باید تفویض اختیارات انجام شود، افزود: سطح مالیاتی که برای استان خراسان رضوی تعیین می شود، بیش تر از توان استان است و نتیجه آن فشار بر آحاد مردم و سازمان ها است.

حجت الاسلام پژمانفر ادامه داد: دستگاه مالیاتی باید تغییر رویه دهد و به سراغ اشخاص یا ارکان هایی برود که دارای فرار مالیاتی هستند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ سازی برای پرداخت مالیات صورت نگرفته است، گفت: مردم احساس می کنند که مالیات آن ها، جای دیگر خرج می شود لذا برای آن ها روشن نیست که مالیات ها، کجا هزینه می شود.

وی ادامه داد :همان گونه که توقع داریم مردم ایران مانند سایر نقاط جهان مالیات دهند، ما نیز باید در این عرصه مانند دنیا، شفاف داشته باشیم.

حجت الاسلام پژمانفر با بیان اینکه از سال ۸۵، دارایی های دولت روشن نیست، گفت : هزینه های دولت سنگین و مدیریت ما ضعیف است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha