قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۷۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ساختمان امام زاده ابوالقاسم کالار خلخال 95درصد پیشرفت دارد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خلخال گفت: ساختمان امام زاده ابوالقاسم کالار شهرستان خلخال 95درصد در فاز اول پیشرفت دارد.

ساختمان امام زاده ابوالقاسم کالار خلخال 95درصد پیشرفت دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام مهدی فاتحی از اردبیل با اشاره به فرا رسیدن هفته وقف اظهار کرد: ساخت ساختمان امام زاده ابوالقاسم کالار شهرستان خلخال 95 درصد در فاز اول پیشرفت  فیزیکی دارد  و در فاز دوم صحن مطهر، محوطه سازی و آشپزخانه زائرین این حرم ساخته می شود که بیش از 200 میلیون تومان برای بازسازی این حرم در سال جاری هزینه شده است.

وی با اشاره به این که این پروژه در دست ساخت به همت گروه جهادی توحید ولایت استان تهران در خلخال در حال ساخت است افزود: بیشترین بقاع متبرکه و امام زادگان در شهرستان خلخال قرار داشته و این نشان از امنیت این شهرستان در ادوار تاریخی در میزبانی از ائمه اطهار(ع) بوده است.

رئیس اداره اوقاف خلخال به برنامه های هفته وقف در شهرستان خلخال اشاره کرد و گفت:  در هفته وقف از بزرگترین وقف امسال که توسط  یکی از اهالی روستای زاویه سادات به ارزش بیش از 40 میلیون تومان و سه قطعه زمین اهداء شده رونمایی خواهد شد که این وقف نیز به سفارش واقف در آبادانی و توسعه امام زادگان سید الیاس و سید هاشم روستای زاویه سادات بخش مرکزی خلخال هزینه می شود.

رئیس اداره اوقاف خلخال در خصوص امام زاده سید دانیال(ع) شهرستان خلخال نیز گفت: این امام زاده بیش از 60درصد پیشرفت فیزیکی دارد و از سال گذشته تاکنون بیش از 350 میلیون تومان برای این حرم مطهر هزینه شده که نیازمند نگاه ویژه مسؤولان برای تکمیل است.

فاتحی از برگزاری نشست یاوران وقف درشهرستان خلخال با حضور مدیر کل اوقاف استان خبر داد و گفت: نشست صمیمی اصحاب وقف نیز در همین هفته در خلخال برگزار می شود.

انتهای پیام/3463/131

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha