قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۶۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

5 تصویر به یاد ماندنی از مراسم ازدواج ستارگان هالیوودی 

اگرچه ستارگان امروزی هالیوود در بورس خبری قرار دارند، اما ستارگان سرشناس و پیشین هالیوود نیز همچنان از محبوبیت بسزایی بین طرفداران فیلمهای سینمایی برخوردارند. این ستارگان هالیوودی نام آشنا که در فیلمهای کلاسیک تاریخ سینما نقشی پررنگ داشته اند، سالها پیش مراسم ازدواج خود را برگزار کرده اند.

5 تصویر به یاد ماندنی از مراسم ازدواج ستارگان هالیوودی 

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اگرچه ستارگان امروزی هالیوود در بورس خبری قرار دارند، اما ستارگان سرشناس و پیشین هالیوود نیز همچنان از محبوبیت بسزایی بین طرفداران فیلمهای سینمایی برخوردارند. این ستارگان هالیوودی نام آشنا که در فیلمهای کلاسیک تاریخ سینما نقشی پررنگ داشته اند، سالها پیش مراسم ازدواج خود را برگزار کرده اند.

دیدن تصاویر ازدواج قدیمی همیشه زیبا است و در ادامه نگاهی داریم به مراسم ازدواج برخی ستارگان سرشناس هالیوودی:

1921: باستر کیتون

 نگاه مشهور باستر کیتون حتی در عکس اولین مراسم ازدواج وی مشهود است. بازیگر و کارگردان فیلم سکوت؛ باستر کیتون ، در تاریخ 31 ماه مه با همسر اول خود ، ناتالی تالماژ ازدواج کرد. این زوج در سال 1932 طلاق گرفتند و کیتون دوبار دیگر ازدواج کرد.

5 تصویر به یاد ماندنی از مراسم ازدواج ستارگان هالیوودی 

1933: جان وین

قبل از این که جان وین به عنوان ستاره غرب شناخته شود با همسر اولش جوزفین سانز دختر سرکنسول پاناما در آمریکا ملاقات کرد. پس از این ملاقات ، آنها در 24 ژوئن 1933 ، زمانی که وین 26 ساله بود ازدواج کردند و چهار فرزند مشترک داشتند. آنها در سال 1945 طلاق گرفتند.

5 تصویر به یاد ماندنی از مراسم ازدواج ستارگان هالیوودی 

1937: اینگرید برگمن

اینگرید برگمن ، بازیگر سوئدی ، در 10 ژوئیه سال 1937 با همسر اول خود دکتر پتر لیندستروم ، که هشت سال بزرگتر از او بود ، ازدواج کرد.

5 تصویر به یاد ماندنی از مراسم ازدواج ستارگان هالیوودی 

1940: رونالد ریگان

 قبل از ریاست جمهوری و در دوران بازیگری، رونالد ریگان همسر و زندگی دیگری داشت رونالد ریگان و همسر اولش ، بازیگر نقش جین وایمان ، دو سال پس از همکاری در فیلم برادر موش در سال 1938 ازدواج کردند. در 25 ژانویه 1940 ، آنها در گلندیل  کالیفرنیا ازدواج کردند. آنها در سال 1949 طلاق گرفتند ، ظاهراً به دلیل جاه طلبی های سیاسی و اختلافات خانوادگی.

5 تصویر به یاد ماندنی از مراسم ازدواج ستارگان هالیوودی 

همفری بوگارت و لورن باکال

همفری بوگارت در سال 1944 با لورن باکال در مجموعه فیلمهای مختلف ملاقات کردند. بوگارت 25 سال از باکال بزرگتر بود ، باکال فقط 19 سال داشت. آنها در 21 مه 1945 در خانه رمان نویس؛ لوئیس برومفلد در مانسفیلد  اوهایو ازدواج کردند. این زوج در چهار فیلم و در چندین برنامه تلویزیونی مقابل همدیگر بازی کردند. آنها تا زمان مرگ بوگارت در سال 1957 در کنار هم ماندند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha