قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۶۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یکی از رهبران عصائب اهل الحق در جنوب عراق ترور شد

جنبش عصائب الحق عراق می گوید دو تن از اعضای این جنبش در حمله افراد ناشناس ترور شده اند.

یکی از رهبران عصائب اهل الحق در جنوب عراق ترور شد
جنبش «عصائب الحق» عراق به رهبری «قیس الخزعلی» از کشته شدن دو تن از اعضای این جنبش در استان میسان (جنوب عراق) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، این جنبش شامگاه جمعه (سوم آبان) در بیانیه ای اعلام کرد که «وسام العلیاوی»، رئیس دفتر عصائب الحق در این استان به همراه برادرش «عصام العلیاوی»، در حمله افراد مسلحی که صورت خود را پوشانده بودند، ترور شده اند.

در این حمله، افراد مسلح ناشناس به ساختمان عصائب الحق در استان میسان حمله کردند که بر اثر این حمله وسام زخمی می شود ولی افراد مسلح با تعقیب او، نهایت او را به همراه برادرش در داخل بیمارستان ترور می کنند.

معترضان عراقی از ظهر امروز (جمعه)، دومین دور از تظاهرات خود در اعتراض به بیکاری، فساد در بین مسئولان و شرایط نابسامان اقتصادی و معیشتی آغاز کرده اند.

درگیری معترضان با نیروهای امنیتی در برخی از شهرهای عراق مقامات عراقی را مجبور به وضع مقررات منع آمد و شد در پنج استان کرده است. هم اکنون استان های بصره، ناصریه، ذی قار، واسط و میسان از جمله استان هایی است که از امشب شاهد اعمال مقررات منع آمد وشد است.

عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق به مقامات محلی اختیار تام در وضع مقررات آمد و شد جزئی یا کلی در مناطق زیر نظرشان داده است. قرار است پارلمان عراق برای بررسی اوضاع جدید، فردا شنبه جلسه اضطراری تشکیل دهد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha