قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۶۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استراماچونی: استقلال امروز شجاعانه بازی کرد

ورزش فوتبالتهران سرمربی تیم فوتبال استقلال با تمجید از عملکرد تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازیکنانم امروز شجاعانه بازی کردند.

استراماچونی: استقلال امروز شجاعانه بازی کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «آندره آ استراماچونی» بعد از پیروزی ۲ بر صفر استقلال برابر پارس جنوبی در نشست خبری اظهار داشت: خودم از شجاعیان دعوت کردم که به نشست خبری بیاید. می خواستم از طرف خودم و هم تیمی هایش و سایر اعضای کادر فنی به او انرژی بدهم.  او دوبار روی زانویش عمل داشته و من چون این شرایط را داشته ام درکش می کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن اشاره به حالت موهای این بازیکن و شوخی با شجاعیان افزود: رختکن استقلال همیشه در اختیار شجاعیان است زیرا او شخصیت فوق العاده ای دارد. البته این را بگویم که او توقع نداشت که به نشست خبری دعوتش کنم و نتوانسته خیلی به موهایش برسد.

وی در ادامه درباره سبک بازی تیمش و تغییرات این تیم بعد از گل دوم، تصریح کرد: امروز استقلال نمایش خوبی داشت. تنها تیمی هستیم که در ۸ روز سه دیدار داشتیم. ما ۲ موقعیت خیلی خوب برای گل سوم داشتیم و در ۱۵ دقیقه آخر نیز با ۱۰ بازیکن بازی کردیم. به بازیکنانم برای نمایش شجاعانه تبریک می گویم.

سرمربی استقلال درباره موضوع ضعف دفاعش در برابر سانترها تصریح کرد: ما باید پیشرفت کنیم. این تازه شروع سفر ما است. ولی برایم سخت است که ترکیبی را پشت سرهم داشته باشم زیرا مدام برای بازیکنان ما مشکل پیش آمده است .

وی افزود: درست می گویید ما امروز ۲ بازیکن مان را نداشتیم. می دانستیم که آنها از کناره ها خوب ارسال می کنند اما این سومین برد ما است و باید این شرایط را ادامه دهیم و وضعیت مان را بهتر کنیم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha