قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۶۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هوای تهران سالم است

بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، با تداوم بارش های پاییزی تا صبحگاه روز جمعه (سوم آبان ماه)، همراه با کاهش حجم ترافیک در روز تعطیل، برقراری شرایط مطلوب کیفیت هوا در اکثر مناطق شهر تهران پیش بینی می شود.

هوای تهران سالم است

حاکمیت جو آرام و سرعت ناچیز باد طی روز جاری همراه با افزایش تردد خودروها طی روز سبب می شود در برخی مناطق غلظت آلاینده ها به طور موقتی افزایش پیدا کند.

همچنین در اواخر وقت جمعه با وجود بارش های پراکنده و سرعت اندک باد، افزایش حجم ترافیک سبب می شود شاهد برقراری شرایط نامطلوب در پاره ای از مناطق پایتخت باشیم.

با تداوم وضعیت جوی آرام به همراه بارش پراکنده باران در نخستین ساعات روز شنبه (چهارم آبان)، به همراه ازدیاد تردد خودروها در نخستین روز هفته، افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات صبحگاه دور از انتظار نخواهد بود؛ هرچند با رشد ناپایداری روزانه و افزایش سرعت باد در برخی ساعات بعدازظهر شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد.

 همزمان با ساعات اوج ترافیک شبانه و تداوم وزش باد، از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد که به تبع آن با بهبود نسبی کیفیت هوا در اکثر مناطق پایتخت روبه رو خواهیم بود.

در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص ۵۴ ppm در شرایط سالم گزارش می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha