قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۶۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قمری: فقط می توانیم در کوهستان و جاده سهمیه کسب کنیم

ورزش ورزش های پایهتهران رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تنها در ۲ بخش کوهستان و جاده می توانیم سهمیه کسب کنیم و فاصله امتیازی ما برای کسب سهمیه در ماده های دیگر زیاد است.

قمری: فقط می توانیم در کوهستان و جاده سهمیه کسب کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «خسرو قمری» روز جمعه ، اظهار داشت: برای کسب یک سهمیه در رشته کوهستان برای بخش مردان و زنان تا خرداد ماه فرصت داریم. تنها سهمیه ای که اکنون قطعی شده، در بخش جاده است. در ادوار گذشته سهمیه را براساس کشورهای قاره آسیا بدست می آوردیم. اگر مثل گذشته بود با توجه به اینکه در حال حاضر جایگاه دوم آسیا را داریم، می توانستیم ۲ سهمیه بدست بیاوریم اما در این دوره سهمیه براساس رنکینگ جهانی شده و با توجه به اینکه ما در این رنکینگ در جایگاه ۳۹ قرار داریم تنها سهمیه بخش جاده قطعی شده است.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری عنوان کرد: در ماده های دیگر نمی توانیم سهمیه ای کسب کنیم و با توجه به اینکه فاصله ما در بخش پیست زیاد است در این بخش قادر به کسب سهمیه نیستیم البته در چند روز آینده جدول کسب سهمیه را باید ارزیابی کنیم زیرا این دوره فرمول های خاصی دارد. به عنوان مثال یکی از فرمول ها این است که اگر ۲ ورزشکار زن در جدول رده بندی کشور خود از نظر امتیاز زیر رتبه ۲۱ «سمیه یزدانی» قرار بگیرند، ملی پوش ما می تواند با توجه به اینکه مقام سوم قاره آسیا را دارد، سهمیه زنان را در بخش جاده کسب کند. اکنون این کشورها دارای رده ۲۴ و ۲۶ هستند.

وی اضافه کرد: فاصله امتیازی ایران با کشور سی و دوم که ۲ سهمیه می شود، زیاد است که در این مقطع زمانی کوتاه نمی شود این فاصله را به راحتی کم کرد بنابراین باید ببینیم در بخش مردان صد درصد سهمیه ما قطعی می شود یا خیر.

قمری یادآور شد: در کل در ۲ ماده جاده و کوهستان در بخش مردان و زنان می توانیم ۲۴ سهمیه کسب کنیم البته اگر رکاب زنان ما بتوانند به این سهمیه دست یابند؛ اتفاقی که تنها با تلاش بسیار و حضور در مسابقات مختلف محقق می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha