قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۶۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لیگ اروپا؛ شکست ترابزون در شب نیمکت نشینی حسینی/ برتری دشوار آرسنال در خانه

ترابزون اسپور در شبی که مجید حسینی، بازیکن ایرانی اش ۹۰ دقیقه روی نیمکت بود، در خانه ۲ بر صفر مغلوب کراسنودار شد. برگ در دقیقه ۴۹ و ویهنا در دقیقه ۹۰ برای میهمان گل زدند.

لیگ اروپا؛ شکست ترابزون در شب نیمکت نشینی حسینی/ برتری دشوار آرسنال در خانه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در شب شکست تیم ترکیه ای بازیکن ایرانی، آرسنال به سختی پیروز شد.

به گزارش تسنیم، دور رفت مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا با برتری آرسنال و شکست ترابزون در غیاب بازیکن ایرانی اش به پایان رسید.

در مهمترین بازی، آرسنال در بازی گروه ششم به سختی در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد ویتوریا گیمارش گذشت. مارتینلی در دقیقه ۳۲ و په په در دقایق ۸۰ و ۹۰ برای آرسنال و ادواردز در دقیقه ۸ و دورآته در دقیقه ۳۶ برای گیمارش گل زدند. در دیگر بازی این گروه، اینتراخت فرانکفورت در خانه ۲ بر یک از سد استاندارد لیژ گذشت. در جدول گروه ششم، آرسنال ۹ امتیازی بالاتر از اینتراخت سه و استاندارد لیژ سه امتیازی در صدر است.

براساس این گزارش، در گروه سوم، ترابزون اسپور در شبی که مجید حسینی، بازیکن ایرانی اش ۹۰ دقیقه روی نیمکت بود، در خانه ۲ بر صفر مغلوب کراسنودار شد. برگ در دقیقه ۴۹ و ویهنا در دقیقه ۹۰ برای میهمان گل زدند. در دیگر بازی این گروه، ختافه یک بر صفر بازل را برد. در جدول، ترابزون با یک امتیاز پایین تر از بازل هفت، ختافه شش و کراسنودار سه امتیازی در رده آخر است.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه اول، قره باغ و آپوئل به تساوی ۲ - ۲ رسیدند و سویا ۳ بر صفر دولانژ را برد. در گروه دوم، دیناموکیف و کپنهاگن به تساوی یک - یک رضایت دادند و مالمو ۲ بر یک لوگانو را برد. در گروه چهارم، آیندهوون و لاسک به تساوی بدون گل بسنده کردند و اسپورتینگ یک بر صفر از سد روزنبرگ گذشت. در گروه پنجم هم سلتیک ۲ بر یک لاتزیو را از پیش رو برداشت و رن یک بر صفر مغلوب کلوژ شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha