قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۵۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خانه داوطلب هلال در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان افتتاح شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: خانه دواطلب هلال با هدف توسعه خدمات عام المنفعه و آموزش های امدادی در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان افتتاح شد.

خانه داوطلب هلال در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از زنجان و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی در آیین افتتاح خانه هلال، ضمن قدردانی از همراهی بی دریغ شرکت توزیع نیروی برق در برنامه های مختلف اظهار کرد: یکی از اهداف راه اندازی خانه های هلال ترویج فرهنگ کمک به همنوع، مساعدت به تسکین آلام بشری و گسترش آموزش های مورد نیاز است.

وی افزود: با افتتاح خانه هلال در این شرکت مسؤولیت هلال احمر سنگین شده، چرا که باید با نهایت سعی و تلاش از ظرفیت های داوطلبان در این خانه بهره مند شویم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان بر تاثیر و اهمیت آموزش ها تاکید و اظهار کرد: به حتم این مهم در زندگی کاری همه افراد موثر است و در شرایط وقوع حادثه نیز آموزش های از قبل آموخته، می تواند تاثیر قابل توجهی در مواجه با حوادث داشته باشد.

میرزایی تاکید کرد: درصدد ارائه آموزش کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات برای کارکنان شرکت توزیع نیروی برق این استان هستیم  و در فاز بعدی نیز برای خانواده های آنها این دوره های آموزش برگزار می شود تا دانش و سطح آگاهی آنان در این حوزه افزاش یابد.

وی خاطرنشان کرد: ارائه این آموزش برای کارکنان دستگاه ها می تواند جمعیت هلال احمر را در مواقع بحران یاری کرده و از وجود این نیروها استفاده کند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، بر آمادگی مشارکت دو جانبه جمعیت هلال احمر استان زنجان با شرکت توزیع نیروی برق تاکید کرد و گفت: می توانیم با استفاده از ظرفیت اعضا، جوانان و داوطلبان در خصوص فرهنگ سازی، مدیریت مصرف انرژی برق و حذف قبض های کاغذی این شرکت را همراهی کنیم.

میرزایی افزود: علاوه بر این زمینه ها به یقین می توانیم در بخش ها و حوزه های مختلف همکاری و تعامل بیشتری را داشته باشیم.

وی به مقوله های هدایت، مشارکت، مهارت و حمایت در حوزه داوطلبان اشاره کرد و افزود: هدایت مربوط به فرماندهی عملیات و تشکیل تیم داوطلبان، مشارکت نیز فعالیت های آن بخش از گروهی که فرصت بیشتری برای خدمات عام المنفعه دارند، می باشد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه در مقوله مهارت نیز از مهارت های فنی و تخصصی داوطلبان استفاده می شود، اظهار داشت: در بخش حمایت نیز حمایت های داوطلبان در مشارکت های مالی و سایر بخش هاست که جمعیت هلال احمر استان زنجان تاکنون با استفاده از پتانسیل های این بخش در دو نوبت جمع آوری کمک های غیرنقدی به سیل زدگان کشور رتبه نخست را کسب کرد.

انتهای پیام/73004/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha