قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۵۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی پرسپولیس به نشست خبری پیش از بازی با شاهین نرسید

استان ها بوشهربوشهر گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل زمان انجام پرواز به نشست خبری پنج شنبه شب پیش از بازی تیمش با شاهین شهرداری بوشهر نرسید.

سرمربی پرسپولیس به نشست خبری پیش از بازی با شاهین نرسید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پرسپولیس تهران و شاهین بوشهر از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور فردا (جمعه) در استادیوم شهید مهدوی بوشهر به مصاف یکدیگر می روند.

پرسپولیس تهران برای ماندن در کورس قهرمانی و شاهین شهرداری بوشهر برای فاصله گرفتن از قعر جدول هر ۲ محکوم به برد در این دیدار هستند.

شاهین شهرداری بوشهر اکنون با یک امتیاز در قعر جدول است و پرسپولیس تهران نیز با ۱۲ امتیاز در جایگاه ششم جدول لیگ برتر قرار دارد.

تیم های پرسپولیس و شاهین بوشهر تاکنون ۶ بار به مصاف هم رفتهاند که حاصل آن ۲ برد برای شاهین، سه برد برای پرسپولیس و یک تساوی بوده است.

در شش دیدار لیگ برتری تیم های پرسپولیس تهران و شاهین بوشهر ۲۳ گل رد و بدل شده که میانگین آن در هر بازی به چهار گل می رسد.

 پرسپولیس در این بازی مهدی عبدی را به سبب محرومیت و کمال کامیابی نیا  را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

از مجموع سه هزار و ۲۰۰ بلیط پیش بینی شده برای هواداران پرسپولیس تهران تمامی بلیط ها فروش رفته است.

پرواز حامل تیم فوتبال پرسپولیس تهران تا دقایقی دیگر در فرودگاه پروازهای داخلی بوشهر بر زمین می نشیند و آنها بی درنگ از باند فرودگاه با اتوبوس راهی هتل محل اقامت خود می شوند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha